Ústí sestřelilo Štěchovice 7:1!

Ve čtvrtém přátelském utkání si připisujeme první výhru!
Fotbalisté Ústí nad Labem přivítali na svém hřišti účastníka třetí ligy FK Štěchovice. Ústečtí chtěli odčinit prohru 0:3 ze středečního přátelského utkání v Souši. Arma se do soupeře zakousla již od úvodních minut. Díky dobré kombinaci si dokázala vypracovat některé šance, ale gól né a né přijít. A tak přišel trest. Po faulu na hranici pokutového území a následném trestném kopu se dostali fotbalisté Štěchovic do vedení 0:1. Vedení však netrvalo dlouho. Pěknou střelou přes zeď se z trestného kopu prezentoval Pavel Moulis, který tak vyrovnal na 1:1. Ústí i nadále pokračovalo v aktivní hře, a do vápna Štěchovic tak lítal jeden centr za druhým. Druhou branku Ústí po pěkné kombinaci přidal Martin Jindráček. Do poločasu pak padla ještě jedna branka. Po standartní situaci se hlavou prosadil Jan Peterka - 3:1. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první. Aktivní hra ústeckých fotbalistů dělala hráčům Štěchovic velké problémy. Další branky Ústí přidali Lukáš Pouček, který se trefil dvakrát, dále také Petr Výborný a druhou branku v utkání přidal také Pavel Moulis. Ústí si tedy ve čtvrtém přátelském utkání připsalo první výhru v roce 2017, kdy účastníka třetí ligy porazilo 7:1!

FK Ústí nad Labem - FK Štěchovice 7:1 (3:1)
Branky: Pouček 2x, Moulis 2x, Jindráček, Výborný, Peterka
Sestava Ústí: Zacharda - Pícha, Seidl, Peterka, Šnirc - Moulis, Martykán, Kateřiňák, Pouček, Výborný - Jindráček (Střídali: Tvrdoň, Kubný, Fábera, Leibl, Procházka, Miskovič, Chukwuma)