Ústí si z Třince odváží 3 body!

V dalším pokračování Fotbalové národní ligy jsme zavítali na půdu Třince.
Úvod do zápasu vyšel Armě naprosto parádně! Již ve 4. minutě vyslal Pavel Moulis nahrávkou Petra Výborného, který nabíhajícímu Poučkovi předložil krásný balón na malé vápno, který se již nemýlil - 0:1! Ještě radostněji mohlo být v 11. minutě. Na pravé straně se Výborný lehce zbavil Bedecse a přihrál do vápna Pavlu Moulisovi, který ovšem nastřelil bránícího Čelůstku. Ústí bylo lepším týmem, což dokazovala další šance ve 24. minutě. Pavel Moulis se postavil k trestnému kopu, a jeho krásně zakroucený míč však skončil bohužel jen na břevně třinecké branky. První velká šance Třince přišla ve 29. minutě, ale Ižvolta v obrovské šanci vychytal Marián Tvrdoň. I přesto se do kabin mohlo odcházet za stavu 0:2 pro Ústí. Petr Výborný pronikl takřka po čáře až do šestnácky. Nicméně jeho pokus Avdic přizvedl přes Palečka na roh. Poločas tedy skončil 1:0 pro Armu! Třinečtí trenéři udělali o poločasové přestávky hned tři změny v sestavě. To však nebylo nic platné a Ústí se tak v 56. minutě radovalo z druhé branky! Výborně hrající Petr Výborný vypálil zpoza velkého vápna. Jeho střelu tečoval třinecký Krišto do protipohybu Palečka a Ústí se tedy radovalo z druhé trefy - 0:2! Domácí se snažili se zápasem něco udělat. V 80. minutě mohli zkorigovat utkání na 1:2, ale proti tomu byl Tvrdoň, který vychytal Motyčkovu hlavičku. Ústí si závěr zápasů už pohlídalo a z Třince si odvezlo výhru 2:0!

FK Fotbal Třince - FK Ústí nad Labem 0:2
Branky: 4. Pouček, 56. Výborný
Sestava FK Fotbal Třinec: Paleček – Vengřinek, Bedecs (46. Hošek), Čelůstka (C), Avdić, Michal Stříž – Ižvolt, Málek (46. Malcharek), Krišto (66. Motyčka), Janoščín – Dedič
Sestava Ústívrdoň – Zeman, Peterka (C), Vaněk (61. Zukič), Šnirc – Kateřiňák, Martykán – Moulis, Výborný, Jindráček (84. Pícha) – Pouček (90+1. Procházka)