Ústí si zastřílelo proti juniorce Teplic

V dalším přípravném utkání přivítala Arma na domácím hřišti juniorku FK Teplice. V sestavě se objevila také nová posila Army Jiří Pimpara, který se hned zapsal mezi střelce z penaltového puntíku.


Arma byla od úvodních minut lepším mužstvem na hřišti a postupně si za poločas vypracovala náskok čtyř branek, dvě branky vstřelil Moulis a po jedné Pouček a Pimpara. Také ve druhém poločase pokračovala hra v obdobném duchu. Zkraje druhého poločasu se prosadil Jindráček a pak už do černého mířil jen Jakub Pícha, který si připsal hattrick po hezkých přihrávkách svých spoluhráčů. Za Teplice se z ojedinělého zakončení prosadil hezkým zakončením Martirosyan. Arma si tak v dalším přípravném utkání opět zastřílela.


FK Ústí nad Labem - FK Teplice U21 8:1 (4:0)
Branky:
67., 77. a 83. Pícha, 18. a 45. Moulis, 28. Pouček, 43. Pimpara (pen), 48. Jindráček - 63. Martirosyan
Sestava Ústí nad Labem v 1. poločase: Tvrdoň - Gilian, Pimpara, Vaněk, Leibl - Martykán, Peterka - Moulis, Výborný, Pouček - Jindráček
Sestava Ústí nad Labem ve 2. poločase: Zacharda - Gilian (70. Zeman), Zukič, Seidl, Šnirc - Miskovič, Kateřiňák - Procházka, Výborný (70. Peterka), Pícha - Jindráček (70. Pouček)
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital