Ústí v Souši padlo

Třetí přátelské utkání fotbalistům Ústí příliš nevyšlo.
Úvod utkání patřil hráčům ústecké Army. Bohužel akce, které si Arma vypracovala nedokázala gólově vyřešit. Utkání, které se hrálo na zmrzlém terénu bylo spíše bojovné než fotbalové. Ve 32. minutě padla první branka utkání. Štípek vyslal tvrdou ránu, se kterou si nedokázal Tvrdoň poradit - 1:0. Na hráčích Ústí bylo vidět, že je gól zaskočil, oproti tomu hráči Baníku si šli pro další branku, která přišla v 57. minutě. Nádhernou střelou zdálky se prezentoval Popelka - 2:0. Třetí zásah do branky Ústí přišel v 69. minutě. Kadlec nahrál Koptovi, který střelou placírkou zvýšil na 3:0. Ústí poté zvýšilo obrátky. I přes zvýšenou aktivitu se nedokázali hráči Ústí prosadit, a proto si odvezli ze Souše porážku 3:0.

FK Baník Souš - FK Ústí nad Labem 3:0 (1:0)
Branky: 32. Štípek, 57. Popelka, 69. Kopta
Sestava Baníku Souš: Šíla (46.Zatko) - Matyáš, Johana (70.Hlaváček), Bohata,Popelka - Christof,Nobst - Zápotocký (46.Hynek),Wagner (46.Diego da Silva), Hlaváček, (60.Kadlec) - Štípek (55.Kopta)
Sestava ÚstíTvrdoň – Seidl, Zukič, Kubný, Pícha – Miskovič, Fábera – Kunc, Výborný, Procházka – Chukwuma. Střídali: Jindráček, Peterka, Moulis, Pouček, Martykán, Šnirc, Kateřiňák