Užijte si sportovní odpoledne s Armou během ústeckých Vánoc!

Již ve čtvrtek 20.12. se na Lidickém náměstí v centru Ústí nad Labem setkají v rámci adventního programu a Sportovního odpoledne hráči hned z několika ústeckých sportovních klubů. 

Těšit se můžete na hokejisty z HC Slovan Ústí, florbalisty z Florbal Ústí nad Labem, basketbalisty z BK Sluneta Ústí nad Labem, ale také na naše hráče z týmu Army. Popřát krásné vánoční svátky vám vyrazí gólmanské duo Jakub Kotěra, Marián Tvrdoň a s nimi také Jiří Pimpara. Naši fotbalisté se představí od 16 hodin, součástí programu budou mimo jiné také dovednostní soutěže a autogramiáda, přičemž moderování celého odpoledne se sportovci se ujme oblíbený moderátor Kamil Bilský.

Přijďte se do centra Ústí naladit na atmosféru opravdových Vánoc, nasajte vůni svařeného vína, skořice a jehličí a využijte příležitosti setkat se s hráči různých sportovních odvětví na jednom místě.


PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital