V dalším přípravném utkání vyzve Arma Duklu Praha

V rámci dalšího přípravného utkání změří Arma síly s dalším ligovým soupeřem. Po utkáních s Viktorií Plzeň a Teplicemi se nyní střetne s Duklou Praha.
Tým z pražské Julisky sčítal před letním přípravným období ztráty. Oporu Štetinu si vybrala pražská Sparta, směrem ven z klubu zamířili také Šimůnek (Vasas Budapešť), Smejkal (konec kariéry) nebo Juroška (Slovácko). I tak má trenér Hynek v kádru množství zajímavých hráčů, zmiňme například Podaného, Mustedanagiče, Hanouska či Holendu. Mladý tým se každoročně prezentuje kvalitní kombinační hrou, na kterou se, doufejme, můžeme těšit také v sobotním přátelském utkání. Dukla skončila v minulém ročníku nejvyšší soutěže na 7. místě.

Dukla zatím v přípravě jednou vyhrála nad Neugersdorfem 1:0 brankou zmiňovaného Holendy. Na tradičním Perleťovém poháru v Žirovnici pak vyhrála na penalty s Prešovem a 2:3 s Jihlavou. Mezi střelce se na turnaji zapsali Kozel (syn bývalého trenéra Dukly), Podaný a Mustedanagič.

Arma si po úvodní vysoké porážce v Plzni napravila reputaci ve středečním přátelském utkání proti FK Teplice. Svěřenci trenéra Jiřího Skály se v utkání prezentovali kvalitní hrou a pátému týmu loňského ročníku nejvyšší soutěže byli vyrovnaným soupeřem. Utkání nakonec skončilo 3:2, ale předvedený výkon je jistě příslibem a motivací do další práce.

Utkání mezi FK Ústí nad Labem a FK Dukla Praha startuje v sobotu 8. 7. 2017 v 11:00 ve Sportovním areálu Pod Lipou v Roudnici nad Labem, tak si přijeďte zpříjemnit víkend kvalitním fotbalem.


Foto: Martin Kovařík / fkteplice.cz
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital