V dalším přípravném zápase Arma přivítá Táborsko

ÚSTÍ N.L. - Ústečtí fotbalisté sehrávají přípravný zápas co každé tři dny a nejinak je tomu i nyní. V sobotu 3. února si na UMT v Ústí nad Labem pozvali druholigového soupeře z Táborska. Setkají se tak s týmem, který velmi dobře znají. Utkání začíná ve 14:00.
FC MAS Táborsko

Táborsko obsadilo po podzimní části FNL 11. místo se ziskem 18 bodů a získalo tak o šest bodů více než Arma. Táborsko trénuje zkušený lodivod Nádvorník a tento jihočeský celek patří už mezi tradiční a vcelku kvalitní účastníky české druhé ligy. Sílu Jihočechů poznala Arma už na podzim, když na hřišti Táborska prohrála 1:2.

Utkání na podzim:

FC MAS Táborsko - FK Ústí nad Labem 2:1 (0:1)

Branky:
68. Mysliveček, 72. Musiol – 36. Leibl

ŽK: Klusák, Štohanzl, Nešický (TAB) – Gilián, J. Peterka  (UNL)
ČK: Gilián (UNL)
Diváci: 683
Rozhodčí: Julínek – Podaný, Pečenka

Sestavy:
Táborsko:
Toma – Hell, Navrátil, Klusák, Mysliveček (90+2. Blecha) – Kučera, Nešický, Štohanzl, Prošek, Mršić – Musiol.

Arma: Kotěra – Gilián, M. Richter, M. Zeman, Leibl – J. Peterka, D. Richter (74. Kacafírek), P. Pilík, Miskovič – Jindráček, Matějka.

Táborsko se také pilně připravuje na jarní část sezóny Fortuna národní ligy. Naposledy se v přípravě střetlo s Viktorií Žižkov a na umělé trávě střediska Tempa Praha s Viktorkou Žižkov Táborsko prohrálo 1:3.

Sestava Táborska z posledního zápasu proti Žižkovu:

Toma – Navrátil, Zavadil, Kučera, Valenta, Prošek, Pisačka, Mysliveček, Šandera, Linhart, Mrsič
Náhradníci: Schramhauser, Peterka, Stevanovič, Nešický, Musiol, Vandas, Vozihnoj, Kopřiva.

Dosavadní výsledky Táborska v přípravě:

Táborsko - Viktoria Žižkov 1:3
Táborsko - Varnsdorf 2:6
Táborsko - Olympia Praha 2:1
Táborsko - Bohemians 1905 0:2
Táborsko - Sparta Praha 2:7

Na podzim kopal v Táborsku zkušený Jan Štohanzl, ale ten po podzimu zamířil do zahraniční nižší souteže.

Neváhejte v sobotu podpořit hráče Army na ústecké umělé trávě!