V dalším přípravném zápase zajíždí Arma do Prahy, kde se střetne s Vyšehradem

ÚSTÍ N.L. - V následujícím přípravném utkání se Arma střetne s dalším účastníkem třetí ligy. Tentokrát s Vyšehradem. A poprvé letos v zimě také vyjede ven, jelikož zápas se bude hrát v Praze na domácím trávníku Vyšehradu.
Utkání se odehraje ve středu 14. února. Úvodní výkop je naplánován na odpolední 14. hodinu.

Vyšehrad přezimuje na 6. místě v ČFL se ziskem 29 bodů. Na postupovou první pozici Vyšehrad ztrácí 16 bodů, takže na jaře asi postupové ambice mít nebude. Leč není to tolik let zpátky, kdy Vyšehrad kopával i ve Fortuna národní lize a byl tedy i soutěžním soupeřem naší Army. Přesněji tomu bylo v sezóně 2015-2016.

Ohledně soupisky Vyšehradu zaujme jméno Jakuba Seidla, ústeckého mladíka, který po štaci v Litoměřicích hostuje právě v tomto pražském klubu. V brance se o prostor na hřišti "perou" gólmani Jiří Havránek, Jan Procházka a Marek Štika. Kapitánem týmu je Radek Hanzlík. Trenérem týmu je Jaroslav Klíma.

Poslední přípravné utkání našeho středečního soupeře je datováno na 3. února, kdy v kombinované sestavě s řadou dorostenců podlehl Vyšehrad juniorce Sparty 2:5. Za Sparťany se trefil hned dvakrát Tiemoko Konaté, někdejší opora sparťanského "áčka", toho času ve vyhnanství v juniorce.

Nyní k Armě: Ústecký tým naposledy porazil doma Brozany 2:0 a během letošní zimy se ve středu střetne již se čtvrtým soupeřem z ČFL. Sestava se už pomalu rýsuje, v nedávných dnech podepsal smlouvu testovaný Youba Drame, blízko setrvání v klubu je Olivier Kingue, naopak tým patrně neposílí Ladislav Vopat. Na zkoušce je pak Denis Laňka. Uvidíme, kdo nastoupí na Vyšehradě v ústecké brance. Oba gólmani se ve všech zápasech převážně střídali po poločasech.