V generálce na ligu přivítá Arma Slovan Velvary

Závěr letní přípravy 2019 se blíží! V generálce na ligu přivítá Arma na Městském stadionu Slovan Velvary. Utkání se hraje v sobotu od 11:00.
Arma má za sebou čtyři přípravné zápasy s bilancí jedné výhry, dvou remíz a jedné porážky. Arma vstoupila do přípravy skvěle, porazila prvoligové Klokany z Ďolíčku 4:1. Ve druhém utkání čekala na Armu Dukla Praha, tým, který v uplynulé sezóně sestoupil z nejvyšší soutěže a bude tak soupeřem Army v sezóně nové. Utkání skončilo remízou 2:2.

První a doposud jediná porážka Army přišla ve třetím přípravném utkání proti prvoligovému polskému Lubinu, který gólem z 90. minuty porazil Armu 2:1. V zatím posledním utkání remizovala Arma v Německu. S týmem Carl Zeiss Jena uhrála bezbrankovou remízu 0:0.

Slovan Velvary, hrající třetí nejvyšší soutěž, tedy Českou fotbalovou ligu, je naopak teprve na startu přípravy. Ve středu 10. července se střetne s druholigovým nováčkem z Vyšehradu. V sobotu pak zavítá do Ústí nad Labem.

Utkání se hraje v sobotu od 11:00 na hlavní ploše Městského stadionu v Ústí nad Labem. Vstup na utkání je zdarma! Přijďte podpořit Armu v generálce na ligu!

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital