V kabině je dobrá nálada, říká Martin Jindráček. Tým se připravuje na další kolo proti Třinci

ÚSTÍ N.L. - V pátek Arma sehrála přípravný duel proti německému Dynamu Drážďany. Rozhodně se jednalo o zajímavou konfrontaci. S novým týdnem se už ale myšlenky týmu upínají k dalšímu utkání Fortuna národní ligy. V pátek ústecký tým nastoupí doma proti Třinci.
"Drážďany hrály v silné sestavě. Byly lepší a vyhrály zaslouženě. U nás si alespoň zahrálo hodně hráčů. Dynamo hrálo v klidu a my jsme spíše běhali," vracel se k přípravnému utkání proti zajímavému německému celku z Drážďan (0:4) útočník Martin Jindráček.

Soutěžní utkání v Českých Budějovicích i přátelský duel s Drážďany provázel silný déšť. Pro fotbal ne zrovna ideální počasí. "V posledních dvou našich zápasech hodně pršelo. Ale mnohem horší to bylo při lize v Budějovicích, kde byl hodně těžký terén," popisoval Jindráček poslední dva duely, ve kterých fotbalistům počasí opravdu nepřálo.

Zpátky k Fortuna národní lize. Arma nenavázala na perfektní výhru nad Znojmem a následně prohrála 0:2 v Českých Budějovicích. Jaká je atmosféra v týmu? "V kabině je nálada dobrá. V reprezentační pauze jsme si trochu od fotbalu odpočinuli a nyní od pondělí se do toho znovu vrhneme a v pátek nastoupíme proti Třinci. Budeme potřebovat na domácím trávníku uspět," burcuje ústecký forvard.

Hlavního kouče Jiřího Skálu čekal zápas s reprezentačním týmem do 20 let v Portugalsku, několik tréninku během repre pauzy tak vedl asistent Petr Fousek. "Teď nás vedl trenér Fousek, měli jsme standardní tréninky a bylo to v pořádku," pokrčil Jindráček rameny.

Autor: Martin Pešout