V pátek hraje Arma v Českých Budějovicích

Po vyřazení pražské Slavie čeká Armu další náročný zápas. V pátek v rámci 8.kola FNL zajíždí na půdu exligových Českých Budějovic.
Armu čeká třetí utkání v osmi dnech. Po domácí ligové výhře s Pardubicemi (4:1) a pohárovém skalpu Slavie (4:2) se vypraví na půdu Českých Budějovic. "Postup přes Slavii je velice příjemný, ale opakuji, že pro mě je nejdůležitější liga a budu velmi rád, pokud se nám podaří v Budějovicích bodovat," říkal po pohárovém postupu trenér Petr Němec, který už může počítat s Adnanem Zukičem, který si svůj trest za vyloučení proti Pardubicím odseděl právě v poháru.

Exligovým Českým Budějovicím start do sezóny nevyšel a reakcí byl mimo jiné příchod zkušeného obránce Tomáše Hájovského. Dynamo v minulém kole dostalo pět branek od Karviné a bude chtít tento výsledek odčinit, což dělá zápas na půdě Jihočechů ještě složitější. Jmenný seznam hráčů Budějovic obsahuje několik zajímavých jmen - zmiňme zkušené hráče typu Jana Šimáka nebo Petra Benáta. Obrana Ústí si bude muset pohlídat také útočníka Linharta.

České Budějovice mají na svém kontě jednu jedinou výhru - venku v Třinci 1:0. Poté už Dynamo sbíralo samé remízy - doma s Opavou (1:1) a Táborskem (2:2), venku s Vlašimí (1:1) a Sokolovem (3:3). Arma naopak zaznamenala v sezóně zatím jednou porážku a to doma po nešťastném závěeru se Znojmem.

Utkání na Střeleckém ostrově v Budějovicích začíná v pátek 25.9.2015 v 18:00 a řídí jej Michal Paták za asistence Lucie Ratajové a Romana Myšky.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.