V pátek se Arma utká s Dynamem Drážďany

ÚSTÍ N.L. - Po posledním zápase Army v Českých Budějovicích následuje reprezentační přestávka, ale fanoušci ústeckého fotbalu bez svého oblíbeného týmu nezůstanou ani v následujícím týdnu. V pátek 1. září se totiž Arma na domácím stadionu představí v přípravném zápase proti německému celku - Dynamu Drážďany.
Ústecký tým bude čekat velmi atraktivní soupeř. Do Ústí přijede německé Dynamo Drážďany. Pátý tým minulého ročníku druhé bundesligy, aktuálně se Drážďany nachází na 13. místě tabulky se ziskem čtyř bodů. O víkendu Dynamo prohrálo 2:3 v Bochumi.

Zápas začne v pátek na Městském stadionu v 11 hodin.

Podívejte se na fotogalerii z posledního zápasu Army proti Českým Budějovicím: