V Plyšákománii s Armou 2018 se vybralo krásných 152 plyšáků

Dominik Šup spustil gólem ve 3. minutě Plyšákománii s Armou 2018, která potěší děti z Oddělení dětské chirurgie - dětského úrazového centra Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Celkem se vybralo krásných 152 plyšáků.
Arma si pro fanoušky na posledním utkání podzimní části sezóny FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY proti Chrudimi připravila akci s názvem Plyšákománie s Armu 2018. Cílem bylo udělat dětem z Oddělení dětské chirurgie - dětského úrazového centra Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem krásné Vánoce.

Veškeré vybrané plyšáky předáme právě výše uvedenému oddělení a potěšíme tak děti, které budou trávit vánoční svátky v ústecké nemocnici. Do akce se zapojili také naši partneři. Partner Armex Energy věnoval dva plyšové medvědy v originálním designu - s firemní vestou. Druhým partnerem, který pomohl navýšit počet vybraných plyšových hraček byl partner Okna dveře vrata Bílkovský.

Chtěli bychom poděkovat všem fanouškům i partnerům, kteří se zapojili do Plyšákománie s Armou 2018 a pomohli tak vybrat pro děti z Oddělení dětské chirurgie - dětského úrazového centra Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem krásných 152 plyšáků!


PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital