V poháru nám stopku vystavilo Brno

V rámci 3. kola MOL Cupu jsme doma přivítali FC Zbrojovku Brno. Utkání pro Armu bohužel nemělo dobrý konec.
Do začátku utkání nevstoupili naši fotbalisté nejlépe, avšak první vlaštovka přilétla už v 7. minutě, kdy Pavel Moulis nahrával Danielu Procházkovi, kterého protihráči odstavili od míče důrazným způsobem, a tak se domací hráči i fanoušci dožadovali penalty, kterou hlavní arbitr nepískl. Naši hráči ale dostali chuť a v 15. minutě mohl z vyložené šance otevřít skóre Jindráček, který trestuhodně mířil nad. Záhy na to mohl skórovat Procházka, který zahodil nabízený centr z pravé strany a hlavou mířil vedle. Poté měli domácí fotbalisté velké štěstí, když v jednoznačné šanci byl hostujícímu hráči odpískán ofsajd. Ve 38. minutě propukla na Městském stadionu radost, když Pavel Moulis nabídl krásný centr z pravé strany Danielu Procházkovi, který se nemýlil - 1:0. Radost ovšem netrvala dlouho a ve 41. minutě srovnal stav utkání Jakub Řezníček - 1:1. Do konce prvního poločasu už se nic důležitého nestalo.
Vstup do druhého dějství fotbalistům Army vůbec nevyšel. Ve 49. minutě obrátil skóre utkání na svou stranu David Paška. V dalším průběhu utkání už měli navrch hosté. V 64. minutě poprvé rozhodčí sáhnul po žlutém kartónku, který udělil za faul domácímu Františku Myslivečkovi. 66. minuta mohla být veselou pro domácí publikum, avšak rozeběhnutého Kateřiňáka zastavila hostující obrana, dle sudího čistě. V 80. minutě navýšil vedení Zbrojovky Jakub Řezníček - 1:3. O 3 minuty později vystavil Armě definitivní stopku exústecký Alois Hyčka. Na světelné tabuli tak svítilo konečné skóre 1:4 a domácí fotbalisté tímto končí v pohárové účasti.

FK Ústí nad Labem - FC Zbrojovka Brno 1:4
Branky: 38. Procházka – 41. Řezníček, 49. Pašek, 80. Řezníček, 83. Hyčka
FK Ústí nad Labem: Zacharda – Pícha, Zukič, L. Vaněk (46. J. Peterka), Šnirc – Martykán, Kateřiňák (76. P. Výborný) – Moulis (68. Leibl), Mysliveček, D. Procházka – Jindráček.
FC Zbrojovka Brno: Veselý – Šural, Vraštil, Jovanovič, Lutonský (46. Pašek) – Sedlák, Lacko (78. Buchta) – Hyčka, Weber (69. M. Škoda), Přichystal – Řezníček.
Rozhodčí: Ginzel – Kříž, Poživil