V pondělí se uskutečnilo setkání s fanoušky FK Ústí

V pondělí 27. února se uskutečnilo setkání vedení klubu FK Ústí nad Labem s fanoušky.
Na besedu dorazil ředitel klubu Petr Heidenreich, trenér Jiří Skála a dvojice hráčů Jan Peterka a Pavel Moulis. Z fanoušků se dostavilo jádro fanklubu Armové. Debatovalo se například o budoucnosti klubu, nebo o následujících dnech a týdnech. Fanoušky velmi zajímal start jarní části sezóny, kterou začínáme na hřišti Baníku Ostrava.

Otázkou debaty byl také fanshop, který se pro vás budeme snažit neustále vylepšovat. Již teď mužeme prozradit, že se můžete těšit na jeho novou webovou podobu.

Děkujeme fanouškům za účast, za necelý půlrok se na vás těšíme na dalším setkání.