V prvním přípravném zápase hostí Arma soupeře z Dobrovic

ÚSTÍ N.L. - Fotbalisty Ústí nad Labem čeká v rámci zimní přípravy první duel. V přípravném utkání se střetnou s účastníkem ČFL - FK Dobrovice. Zápas se odehraje na umělé trávě vedle hlavního stadionu v Ústí v sobotu 13. ledna od 14 hodin.
Fotbalisté Army polykají tréninkové dávky koučů Křečka se Šimurkou a v sobotu si poprvé v rámci zimních přípravných galejí zahrají zápas. Doma přivítají na umělé trávě Dobrovice - soupeře z třetí ligy (ČFL).

Dobrovice přezimují v ČFL na 7. místě se ziskem 28 bodů. Soupeř z třetí ligy odehraje v zimě deset přípravných zápasů a kromě Ústí se poměří i s Příbramí nebo Pardubicemi. 

Armu čeká v zimně jedenáct přípravných klání, svůj program začíná v sobotu 13. ledna proti Dobrovicím. O čtyři dny později 17. ledna pak přivítá FK Teplice. V přípravě se hráči potkají kromě Teplic pak už se soupeři z české druhé, třetí ligy a nižších soutěží. Zajímavostí bude souboj s německým Babelsbergem či účastníkem čtvrté německé ligy z Neugersdorfu.

Neváhejte v sobotu 13. ledna Armu podpořit proti Dobrovicím!


Autor: map
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital