V rámci 21. kola jede Arma do Pardubic

Fotbalová národní liga roztáčí po reprezentační pauze svůj kolotoč naplno. V rámci 21. kola zajíždějí fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Pardubic. Utkání se hraje v sobotu od 10:15.
Pardubicím patří v tabulce po dvaceti kolech 13. místo se ziskem 20 bodů. Východočeši tak získali v průměru jeden bod na utkání. Výsledky Pardubic v jarní části sezóny jsou zatím "jako na houpačce". V prvním jarním utkání prohrály Parbubice v domácím prostředí s Olomoucí vysoko 0:3. Ve druhém utkání zajížděli hráči Pardubic do Sokolova, kde urvali vítězství 1:0. Stejným poměrem poté prohráli následující domácí utkání se Znojmem. V zatím posledním zápase zvítězili východočeši na hřišti Opavy nečekaně 2:1.

Pardubičtí prohrávali od 42. minuty, kdy proměnil pokutový kop Kuzmanović. Ve 48. minutě vyrovnal Kayamba. Rozhodující okamžik přišel v 55. minutě, kdy si opavský Žídek dal nešťastný vlastní gól a rozhodl tak o vítězství soupeře 2:1.

Pardubice tak na jaře zatím sbírají body pouze venku, kde získaly všech možných šest bodů. V domácím prostředí to ale pardubickým fotbalistům příliš nejde. Od začátku sezóny doma porazili pouze Viktorii Žižkov (2:1) a to v prvním domácím zápase sezóny. Druhé vítězství v domácím prostředí přišlo naopak na závěr fotbalového podzimu, kdy si z Pardubic odvezly porážku 1:3 Vítkovice.

Utkání 21. kola začíná v sobotu 8. dubna v 10:15.

Online přenos z utkání můžete sledovat zde