V sobotu se Arma poměří s třetiligovými Brozany

ÚSTÍ N.L. - V dalším přípravném utkání nastoupí fotbalisté Ústí nad Labem na UMT proti Brozanům hrajícím ČFL. Utkání začíná v sobotu 10. února od 10:30 dopoledne. Neváhejte proto dorazit a podpořit Armu!
Arma nastoupí v zimní pauze už k osmému přípravnému zápasu. Opět nastoupí na domácí půdě a tentokrát do Ústí dorazí nedaleké Brozany. Ty startují v ČFL - tedy 3. lize. Hráči Army budou mít další možnost herní praxe a nacvičení herních kombinací v zápase a ukázat se trenérské dvojici Křeček - Šimurka.

Zatím posledním nováčkem v kádru Ústí je testovaný Denis Laňka, který by proti Brozanům měl dostat příležitost.

Arma dosud v přípravě odehrála sedm zápasů s bilancí čtyř výher, dvou porážek a jedno utkání zremizovala. A to právě cenný souboj s prvoligovými Teplicemi (3:3). Dále porazila Dobrovice, Litoměřicko, Neugersdorf a juniorku Teplic. Naopak nestačila na Duklu Praha a Táborsko.

SK SOKOL BROZANY

Co říci k našemu sobotnímu soupeři? Brozany nastupují v ČFL, kde jim patří po podzimu 13. místo. Brozany mají mladý tým, pro Ústí se jedná o velmi dobře známý celek, například na bázi hráčské spolupráce. Ostatně pro jarní část sezóny by tam měl zamířit ústecký gólman Marián Tvrdoň na hostování.

Dále Brozany, dá se říci, spolupracují s Teplicemi. Gólmanem Brozan je například Přemysl Lipš, teplický odchovanec nebo na soupisce je uveden i útočník Chukwuma Chukwudi, který si také připsal několik startů za teplické áčko či spíše juniorku.

Trenérem je Jiří Němec, bývalý legendární fotbalista se zkušenostmi ze zahraničí (např. Schalke 04), vyhrál několik titulů se Spartou a na konci kariéry působil i v tehdy prvoligových Blšanech. Jeho asistentem je Tomáš Poštulka, rovněž někdější gólman Sparty či Teplic.