V září přijede do Ústí ženská reprezentace

ÚSTÍ N.L. - Velký fotbalový svátek se chystá do Ústí nad Labem. Na Městském stadionu se představí ženská reprezentace. V rámci kvalifikace o postup na MS se střetne Česká republika proti Německu. Utkání se odehraje 19. září od 18:00.
Na zápas ženské reprezentace se půjde dostat už za 100 korun. A fanoušci si vstupenky mohou pořídit už během zápasu Fortuna národní ligy mezi ústeckou Armou a Třincem tento pátek. Prodej na pokladnách bude zahájen od 16:30 hod.

Utkání národního týmu ČR - Německo ženy, které se odehraje na Městském stadionu v Ústí nad Labem se koná již 19. 9. 2017 od 18 hodin.

Neváhejte, pořiďte si vstupenku a prožijte výjimečnou podívanou kvalitního světového fotbalu žen.