Vasil Kušej opět v nominaci reprezentace U16

Člen naší mládežnické základny Vasil Kušej se opět probojoval do reprezentačního kempu. Sehraje zde turnaj za jeden ze dvou výběrů reprezentace.

Memoriál Františka Harašty

21. - 23.7.2015 se koná na Moravě turnaj kategorie U17, kterého se ovšem zúčastní i dva výběry U16 naší reprezetance. Nominace Vasila je další vizitkou zlepšování práce s mládeží v našem klubu.

Po skončení turnaje Vám přineseme rozhovor s dojmy Vasila z reprezentačního srazu.

Skupina A: Reprezentace ČR U16 – Morava, SK Sigma Olomouc, FC Viktoria Plzeň, FK Teplice

Skupina B: Reprezentace ČR U16 – Čechy, FC Zbrojovka Brno, FC Vysočina Jihlava, AC Sparta Praha