Včera došlo k předání vozů SEAT Tarraco od společnosti Auto Anex!

V tomto týdnu navázala FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA významnou spolupráci s automobilkou SEAT, která se tak stala vůbec prvním auto partnerem v její historii.

V pátek 28. června došlo na půdě děčínského autosalonu společnosti Auto Anex k předání dalších vozů - krásných SUV SEAT Tarraco zůstupcům klubů FK Ústí nad Labem a FK Varnsdorf.

V příjemné atmosféře za účasti vedení společnosti Auto Anex majitele pana Martina Kalaše a ředitele společnosti pana Petra Šťastného si zástupci obou klubů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY převzali vůz SEAT Tarraco.

Za Armu převzal automobil trenér Aleš Křeček, který bude tento vůz také užívat. Spolu s trenérem si vůz převzali také nová posila FK Ústí nad Labem, útočník Fortune Bassey a výkonný ředitel klubu Ing. Petr Heidenreich.

Za Varnsdorf si vůz převzali ředitel klubu Vlastimil Gabriel, člen představenstva Pavel Hradiský a fotbalisté Pavol Rudnytskyy a Ondřej Kocourek.

Společnost Auto Anex je prodejcem nových i ojetých vozů značek SEAT a Volkswagen. Vznikla už v roce 2004 a od té doby funguje nejen jako prodejce automobilů, ale také nabízí rozsáhlé servisní zázemí. Společnost Auto Anex nabízí svým zákazníkům také odtah či zapůjčení nhradních vozů.

Automobil SEAT Tarraco patří mezi nejnovější vozy společnosti Auto Anex. SEAT Tarraco byl představen na dubnovém utkání Army proti Českým Budějovicím přímo na ploše Městského stadionu. Jedná se o nové SUV s inovativním designem a nejmodernější technikou.

Společnost Auto Anex sídlí v moderním autosalonu na adrese Žerotínova 379, Děčín - Staré Město a je připravena poskytovat zákazníkům plný servis!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.