Ve druhém utkání v rámci zimní přípravy zamíří Arma do Plzně

Ve druhém utkání v rámci zimní přípravy čeká Armu těžká prověrka. Na stadionu v Luční ulici se střetne s Viktorií Plzeň!
Viktoria Plzeň patří už roky k předním českým klubům a právě proti ní odstartuje Arma třízápasovou šňůru proti gigantům FORTUNA:LIGY. V dalších zápasech totiž Armu čeká výzva v podobě pražských "S".

Zatímco Arma má už svůj první přípravný zápas za sebou, pro západočeský celek to bude nejen první zápas v přípravě, ale také premiéra nového trenéra Viktorie Adriana Guľy.

Za druhý tým aktuální tabulky FORTUNA:LIGY nastoupí také navrátilci Milan Havel nebo Pavel Bucha, kteří rozšířili kádr v přípravě Plzně.

Utkání se hraje na stadionu v Luční ulici od 11:00. Brány stadionu se otevřou již v 9:30 a vstupné na utkání činí 50 Kč. Pro ty z vás, kteří se chystají podpořit Armu přímo na místě máme přesnou polohu stadionu!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.