Ve fanshopu v prodeji nový kalendář

Vánoce se blíží. Potěšte své příbuzné a známé dárkem z našeho fanshopu. Za pouhých 150 Kč můžete zakoupit Kalendář pro rok 2018, který se bude rozhodně hodit. Vybrat si můžete i doplňky na zimu v čele s klubovým kulichem.
Nový kalendář s klubovou tématikou Army byl oficiálně pokřten v pátek 17. listopadu během posledního domácího zápasu s Frýdkem-Místkem v tomto kalendářním roce.

Jedná se o týdenní kalendář po rok 2018, na každé straně kalendáře se vyjímá fotografie mládežnického týmu Army nebo „A“ týmu. Autorem fotografií "A" týmu je Miroslav Solař.

Kalendář můžete kupovat už na sekretariátu Městského stadionu za 150 Kč.

Nebo vybírejte z dalšího klubového sortimentu - v nabídce na klubových stránkách v záložce "fanshop" jsou k dispozici šály, klobouček, kulich a další zboží.

Produkty z našeho fanshopu můžete objednávat na e-mailové adrese fanshop@fkusti.cz. Nebo vybírat osobně na sekretariátu stadionu.

FANSHOP ZDE