Ve středu Arma v Dubí proti Teplicím

ÚSTÍ N.L. - Ve středu 27.6. čeká fotbalisty Ústí nad Labem druhý přípravný zápas v rámci letošní letní přípravy. Od 16:30 se střetnou v Dubí s Teplicemi.
Už tradiční herní prověrka mezi Ústím a Teplicemi je opět tady. Naposledy se oba celky střetly v zimní přípravě, utkání skončilo remízou 3:3. 

Tentokrát se oba soupeři setkají v Dubí. Od 16:30 tam hráče Army čeká přípravný duel proti Teplicím. Ty už mají za sebou přípravné zápasy ze soustředění v Písku. Oba celky jsou tak ve stejné fázi přípravy.

Mnoho hráčů Ústí má bohaté zkušenosti z Teplic, ostatně naposledy Marek Strada s Michalem Bílkem přišli na hostování do Ústí právě z Teplic. V minulosti teplické barvy také oblékali nynější hráči Ústí: Marek Krátký, Petr Výborný, Jiří Pimpara, Lukáš Vaněk, Daniel Richter, Michal Leibl, Martin Jindráček, Daniel Procházka či Jan Peterka. 
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital