Ve středu hrajeme na hřišti Táborska

Netradičně ve středu pokračuje Fotbalová národní liga. V rámci 23. kola zamíří Arma na hřiště Táborska. Utkání se hraje od 17:00. Připíše si Arma premiérové jarní vítězství?

Představení soupeře:
Táborsko je velmi mladý klub, byl založen v roce 2012 a to sloučením týmů Tábora a Sezimova Ústí. Nyní probíhá realizace stadionu v Táboře a klub tak prozatím hraje na Stadionu Soukeník v Sezimově Ústí.

Aktuální forma:
Táborsko vstoupilo do jarní části sezóny pravou nohou a v prvním utkání doma přestřílelo Vítkovice v poměru 3:2. O dvě branky domácích se postaral Adnan Džafić. O týden později se Táborsko vydalo na dalekou cestu do Třince, odkud si odvezlo pořážku 0:2. Ve třetím jarním kole přišel šok. Táborsko díky brankám Džafiče a Nešického porazilo Olomouc 2:0. Džafić potvrdil svou formu i v dalším utkání, kde se gólem podílel na vítězství Táborska na hřišti Frýdku-Místku 3:1. V zatím posledním domácím utkání Táborsko ztratilo body, když se po remíze 1:1 dělilo se Sokolovem.

Poslední utkání:
Tři inkasované branky a pět obdržených žlutých karet. To je výsledek posledního utkání Táborska, ve kterém jeho hráči padli na hřišti Znojma. Znojmo na jihočechy vlétlo a už ve 13. minutě ho poslal do vedení Urbančok. Ve 25. minutě zvyšoval na 2:0 Teplý. O poslední branku se postaral v závěru Šamánek a potvrdil tak přesvědčivé vítězství Znojma 3:0.

1. SC Znojmo FK - FC MAS Táborsko 3:0 (2:0)

Branky: 13. Urbančok, 25. Teplý, 90. Šamánek

1. SC Znojmo FK: Štěpanovský (23. Doleček) – Helísek, Motal, Mezlík, Cihlář (C) – Holub, Urbančok (80. Klíma), Nepožitek, Javůrek (72. Njire) – Šamánek, Teplý.
FC MAS Táborsko: Toma – Navrátil (C), Zavadil, Klusák, Toml – Nešický (34. Kalvach), Kučera (79. Souček), Džafić, Mršić, Javorek – Musiol (36. Dordević)

Poslední vzájemný zápas:
V podzimním utkání na Městském stadionu v Ústí nad Labem se diváci branek nedočkali a vyrovnané utkání skončilo výsledkem 0:0 a to i přes to, že na obou stranách zvonilo břevno.

FK Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko 0:0 (0:0)

FK Ústí nad Labem:
 Tvrdoň – M. Zeman, J. Peterka (C), Zukič, Šnirc – Martykán (80. Miskovič), Kateřiňák – Moulis (89. Mysliveček), P. Výborný, Jindráček (74. Pícha) – Pouček
FC MAS Táborsko: Toma – Hovorka, Mráz (C), Cíferský, A. Hanzlík – Kalvach, Nešický, Javorek – Ciku (81. Fulnek), Džafić – Mrázek (80. Froněk)

Utkání začíná na stadionu v Sezimově Ústí ve středu v 17:00. Utkání můžete sledovat prostřednictvím online přenosu zde. Arma do toho!