Ve středu proti Litoměřicku

ÚSTÍ N.L. - Ve středu 24.1. čeká Armu už čtvrtý domácí zápas v rámci zimní přípravy. Od 11:00 přivítá na UMT soupeře z Litoměřic.
Po Dobrovicích, Teplicících a Neugersdorfu se fotbalisté Army opět předvedou fanouškům v rámci přípravného utkání. A opět na domácí scéně, když na UMT vedle hlavního stadionu přivítají FK Litoměřicko. Náš středeční soupeř nastupuje ve třetí lize (ČFL). Tam mu po podzimu patří 14. místo se ziskem 21 bodů.

Litoměřicko je v těchto dnech na soustředění v Heřmanicích, odkud přicestuje do Ústí nad Labem ke středečnímu zápasu a pak se opět vrátí na stejné místo. Hráči Litoměřicka mají za sebou druhý den dvou fázového tréninku na zdejší UMT. V úterý v dopoledních hodinách probíhala první fáze, kdy trenéři hráčům ordinovali rychlost a posilování. Současně pracovali na herní fázi s míčem, jak uvádí oficiální web Litoměřicka.

Litoměřický trenér Müller také sebou přiveze našeho bývalého hráče Štěpána Kacafírka, který v Armě kopal letos na podzim. Tento urostlý útočník se gólově prosadil v posledním přípravném zápase proti juniorskému týmu SK Slavia Praha U21.

Co se týče Army, ve středu vyběhne na trávník testovaný Ladislav Vopat z Dukly Praha.

Arma dosud v přípravě neprohrála, tak neváhejte ve středu dorazit na UMT podpořit svůj oblíbený tým! Dosavadní výsledky FK Ústí nad Labem v zimní přípravě 2017: Dobrovice 3:1, Teplice 3:3, Neugersdorf 6:4. Splní hráči Army roli favorita i proti Litoměřicku?

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Arma si poradila po přestřelce s Neugersdorfem 6:4