Veškerá činnost mládeže s okamžitou platností bez přítomnosti veřejnosti

V souvislosti s vyhlášením Nouzového stavu v ČR a platných vládních opatření budou veškerá utkání i tréninková činnost bez přítomnosti diváků / rodičů. Přikládáme zprávu sekretáře Ústeckého krajského fotbalového svazu Miloše Vitnera.

Vážení kolegové,

zasílám pár informací ohledně mimořádného opatření, které se týká všech organizovaných soutěží, takže všech soutěží, které řídí FAČR potažmo OFS a KFS (dále jen FAČR). Prosím o přeposlání všem klubům, rozhodčím a delegátům.

Soutěží organizovaných FAČR, že se smí zúčastnit pouze sportovci a nezbytné osoby zabezpečující organizační a technické zabezpečení včetně rozhodčích a to v počtu nepřevyšujícím 130. Stejné omezení se vztahuje i na přípravu sportovců pro sportovní v rámci soutěží organizovaných sportovními svazy,

• Fotbalová utkání se smí odehrát, ale bez diváků- maximální počet hráčů, funkcionářů, rozhodčích a dalších osob (pořadatelé, podavači míčů, média), které se na utkání podílí je 130 osob.
  • Přátelská utkání a tréninky se smí provozovat, ale bez diváků - maximální počet hráčů, funkcionářů, rozhodčích a dalších osob (pořadatelé, podavači míčů, média), které se na utkání podílí je 130 osob.
  • Za dodržování těchto nařízení je odpovědný pořádající klub.
  • Rozhodčí ani delegát nebudou řešit porušení těchto nařízení z důvodu, že k tomu nemají oprávnění.

Při akcích mládeže platí stejná pravidla - rodič přivede dítě na zápas/trénink (může pomoci dětem se obléknout) a poté opustí areál.

S úctou a pozdravem Miloš Vitner

Copyright © FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.