Vstupenky do divadla, knihu o ústecké kopané či jinou cenu? Vyhrát můžete ve čtvrtek za sponzorskou vstupenku

Ústí nad Labem – Na čtvrteční televizní střetnutí s Hradcem Králové, které je na programu dne 1. 11. 2018, mohou fanoušci zakupovat opět sponzorské vstupenky v hodnotě 100,- Kč. Koupí se zařazujete do slosování o hodnotné ceny.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

První vylosovaná vstupenka vyhrává tričko Tom Taylor od firmy YES v Dlouhé ulici v Ústí nad Labem, druhá dvě vstupenky do Severočeského divadla v Ústí nad Labem na přestavení MARNÁ OPATRNOST + DVD Historie fotbalu.

Třetí vylosovaná vstupenka vyhrává knihu HISTORIE ÚSTECKÉ KOPANÉ.

Co to je sponzorská vstupenka?

Jedná se o vstupenku v nominální hodnotě 100,- Kč, kterou si může dobrovolně a v jakémkoliv množství zakoupit každý, kdo se s touto myšlenkou ztotožní a samozřejmě si to může dovolit. Mohou si ji zakoupit i ženy nebo rodiče dětem, ač mají tyto dvě skupiny vstup na utkání zdarma a samozřejmě je klub za jejich přítomnost na utkání rád. Dobrovolnosti se obecně vzato meze nekladou a naprosto upřímně každému, kdo bude chtít klubu touto dobrovolnou formou pomoci už předem klub děkuje.