Vstupenky na repre budou i v den zápasu

V sobotu 11. listopadu od 15:30 se v Ústí nad Labem bude konat fotbalový svátek. Na Městském stadionu nastoupí česká reprezentace do 21 let proti San Marinu. Neváhejte a přijďte mladé fotbalisty podpořit v jejich cestě v boji o evropský šampionát v roce 2019.
Předprodej vstupenek začal už v pondělí 30. října na pobočce Fortuny (adresa: Velká Hradební 2316/90)  a na sekretariátu Městského stadionu (adresa: Masarykova 228).

Vstupenky budou k dispozici i v sobotu v den utkání. Neváhejte tak dorazit na fotbal a koupit si vstupenku před utkáním.

V prodeji budou vstupenky za 100,- Kč na tribunu A2 a za 50,- Kč do sektoru B1.

Pokladny budou v sobotu otevřené v den utkání od 14 hodin a k dispozici budou tři pokladny z ulice Vinařská a z ul. Masarykova.

Vstupenek je zatím dostatek, a proto neváhejte i v den utkání přijít na stadion a vychutnat si reprezentační fotbal za lidové ceny. 

Reprezentanti zvali ve středu diváky na utkání v rámci jízdy trolejbusem z Mírového náměstí na Městský stadion. Celý reprezentační tým si pochvaluje vynikající tréninkové podmínky a zázemí v Ústí nad Labem, včetně Hotelu Větruše, kde jsou hráči ubytovaní. 


PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital