Výherci soutěže o VIP zájezd s AUTO UL se vypravili do Prahy

Výherci soutěže o VIP zájezd se společností AUTO UL se vypravili do Prahy na utkání Army na stadionu Viktorie Žižkov.
Na domácím utkání s Táborskem jste měli možnost vyhrát VIP zájezd na Žižkov od společnosti AUTO UL a šťastný výherce se dnes vydal na cestu do Prahy.

Za velmi krásného počasí se výherce Tomáš Pechar s otcem Tomášem, bratrem Michalem a strýcem Mirkem vydal na cestu na stadion Viktorie Žižkov, aby všichni na vlastní oči viděli utkání 25. kola Fortuna národní ligy mezi tamním klubem a Armou.

Společnost AUTO UL na tento VIP zájezd zapůjčila svůj vůz Škoda Rapid, který si výherci velmi pochvalovali. Tomáš: "Auto jsem vyzvedával, jako mechanik mám auta otestovaná, ve voze je velmi příjemné posezení. Už jsem sice řídil silnější auta, ale na to, jaký má auto obsah motoru, jede opravdu výborně. Neměnil bych, panoramatickou střechou je krásný výhled."

Řízení se ujal Mirek a ten si auto taktéž pochvaloval: "Auto má skvělé jízdní vlastnosti, velmi se mi líbí, sedadla jsou velmi pohodlná, auto se mi výborně řídí." Spokojení byli také oba nejmladší účastníci VIP zájezdu.

Před utkáním panovala ve voze velmi pozitivní atmosféra, výherci si přáli vítězství Army, mezi nejčastější tipy pa patřil výsledek 2:1 pro Armu.

Výherci si poté na stadionu užili VIP sektoru, kde se mohli posilnit. Po utkání se vůz vydal zpět do Ústí nad Labem. Šťastní vítězové si výlet do Prahy užili, jen vítězství Army chybělo. Nikdo ale nic nevzdává a cestou domů se probírala následující utkání Army.