Vyhrajte vstupenky na muzikál Děti ráje!

Stále běží naše soutěž o vstupenky na oblíbený muzikál plný známých melodií Michala Davida – Děti ráje. Již 3.12. tento muzikál zavítá na Zimní stadion v Ústí nad Labem.

Do soutěže se můžete zapojit několika způsoby na všech informačních kanálech fotbalového klubu a tím zvyšovat svou šanci na výhru. Soutěžní otázky najdete na Facebooku, pokud navštěvujete domácí zápasy Army, určitě vám neunikl ani zápasový zpravodaj, kde jsou pro vás další soutěžní otázky.

A pokud jste spíše vyznavačem fotek a sociální sítě Instagram, i tam máte možnost se do soutěže o lístky zapojit. Čím víckrát to uděláte, tím víckrát Vaše jméno vhodíme do osudí. 7 možností, 7x vyšší šance. Máte svou fotku ze zápasů s Žižkovem nebo Hradcem? Podělte se s námi na Instagramu, označte ji @fkustinadlabem a výhra může být vaše.

Jste sběratelem zápasových bulletinů? V posledních 2 vydáních jste určitě našli otázku 1 a 3, jejichž odpovědi jako správní Armové určitě dokážete najít levou zadní.

Pokud jste se až doposud nechytali, připomínáme otázku č. 2, která se již objevila na FB – V které sezóně hrálo FK Ústí nad Labem Gambrinus ligu?

Chcete-li svou šanci rovnou zdvojnásobit, přicházíme s otázkou č. 4. – Jak se přezdívá klubu FK Ústí nad Labem?

Odpovědi na příslušné otázky zapisujte do našeho formuláře a pak už jen buďte v napětí z očekávané výhry. Mějte oči na stopkách, protože v příštích dnech se na FB objeví poslední otázka č.5.

Losování výherců proběhne už 17.11. na zápase s Frýdkem Místkem, tak neváhejte, soutěžte s námi a vyhrajte nezapomenutelný večer v rytmu nestárnoucích písní.