Vyhrát jsme si nezasloužili, chyběla nám herní kvalita, míní trenér Křeček

Ústí nad Labem – V páteční předehrávce 18. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR sehráli fotbalisté Army s Vlašimí bezbrankovou remízu, se kterou lodivod ústecké střídačky Aleš Křeček nebyl příliš spokojen.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

Jaké je ohlédnutí za bezbrankovou remízou s Vlašimí?
„Bezprostředně po utkání jsme zklamaní, bod je pro nás málo. Chtěli jsme navázat na dobrý výkon a výsledek z Třince, to se nám nepodařilo. V prvním poločase jsme byli málo odvážní, nervózní. Někteří hráči hráli s námi poprvé, Oliver Janso je s námi krátce. Byli jsme nepřesní, chyběla mi větší chuť, zarputilost dopředu. Hodně přihrávek jsme dávali dozadu, takto hrát nechceme, to jsme nebyli my, to mi vadilo. O poločase jsme udělali střídání a změnili pojetí hry. Druhá půle byla lepší, ale byl to bojovný zápas, kterému z naší strany chyběla herní kvalita. Někteří hráči nezahráli na maximu svých možností, proto je výsledek, jaký je.“

Brankové příležitosti jste si vytvořili. Co chybělo k prosazení se v ofenzivě?
„Šance jsme měli ze závarů ke konci utkání. Zápas se při troše štěstí mohl přiklonit na naši stranu, ale musím být upřímný, vyhrát jsme si nezasloužili. Hráčům jsem řekl, že ze standardních situací a závarů ke konci utkání může branka padnout, avšak hodnocení by bylo příjemnější výsledkově, když herní projev byl takový, jaký byl. Za bojovnost, přístup a nasazení ve druhém poločase nemohu klukům nic vyčítat.“

Jak jste vnímal, že na straně soupeře nastoupil Petr Výborný?
Petr Výborný podal dobrý výkon, bojoval do konce, poté ho trenér vystřídal. Je to dobrý kluk, přeji mu, ať se mu v novém působišti daří. Pozdravil jsem se s ním po zápase, v kontaktu s bývalými hráči příliš nejsem. Když se potkáme, pozdravíme se, prohodíme pár slov, jak se máme a podobně. Hecování proběhlo spíše mezi hráči.“