Vyjádření FK Ústí n.L. - mládež k Mimořádnému opatření MZČR

FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. sleduje aktuální situaci ohledně nákazy virem COVID-19 v republice a bere na vědomí Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví ČR. I nadále budeme postupovat dle doporučení MZČR, Ligové fotbalové asociace a Fotbalové asociace České republiky.

V návaznosti na výše zmíněné opatření vydané na stránkách Ministerstva zdravotnictví České republiky (https://www.mzcr.cz/dokumenty/mimoradne-opatreni-zakaz-konani-akci-nad-100-osob-od-18-hodin-dne-1032020-_18697_1.html) jsou zrušeny veškeré sportovní a kulturní akce, kde počet účastníků překročí 100 osob. Toto se aktuálně týká domácích turnajů pořádaných v rámci projektu SN-CZ.

Mistrovská utkání pořádáná FAČR, KFS a OFS zůstávají nadále v platnosti. Pořadatel utkání (domácí tým) zajistí, aby počet osob na sportovišti nepřekročil 100 osob.

Na domácí mistrovské utkání dorostu a žáků FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. bude v návaznosti na toto opatření omezený přístup. Toto interní opatření potrvá až do odvolání zodpovědných orgánů.

Z rozhodnutí FK Ústí nad Labem - mládež, z.s. rušíme účast kategorií přípravek na přihlášených turnajích a zápasech a to do doby odvolání platnosti Mimořádného opatření.

Přípravná utkání ostatních kategorií zůstávají v platnosti, přípradně budou řešeny individuálně.

Tréninkový proces všech ročníků bude po dobu platnosti Mimořádného opatření přizpůsoben tak, aby docházelo k co nejmenšímu potkávání týmů. Vzhledem k tomu, že až do odvolání jsou uzavřeny také střední a základní školy, bude tréninkový proces rozprostřen do celého dne.

Děkujeme za pochopení.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.