Výsledky mládeže 5. 4. - 6. 4. 2014

Výsledky víkendových klání mládežnických družstev FK Ústí nad Labem

FK Ústí nad Labem (U19) – FC MAS Táborsko (U19) 4:3 (3:0)

Sestava: Čermák - Kolář, Seidl, Doubek(Netušil), Hrabánek - Suchý, Mayerhofer (Baftijar) - Novotný, Horváth(Sukama),Lehký - Růžička
Branky: Novotný  2x,Seidl,Růžička (pen.)

FK Ústí nad Labem (U17) – FK Meteor Praha VIII  (U17) 0:0 (0:0)

Vyrovnané utkání skončilo spravedlivou remízou, kdy domácí měli více ze hry, ale hosté si po brejkových situacích vytvořili 3 velké šance ke vstřelení branky.
Sestava: Martin Satek - Jakub Hirschkorn, Patrik Pstrong, Martin Fejfar, Pavel Daniel Vochoti (59‘ Martin Gajdoš) - Lukáš Mayerhofer (65‘ Jiří Štolba), Jan Křivonoska  - Tomáš Palaščák, Petr Barnat, Kryštov Kubný (65‘  Vojtěch Šotola) – Dominik Gulykáš (70‘ Tomáš Vlasák)

FK Ústí nad Labem (U16) – FK Meteor Praha VIII (U16) 1:2 (0:1)

V dalším jarním kole mistrovského utkání přivítali ústečtí dorostenci Meteor Praha. Vstup do zápasu lépe povedl ústeckým dorostencům. Během prvních tří minut se do vyložených šancí dostal Černohorský a Lácha, ale ani jeden neměl v zakončení potřebný klid. Vzápětí na to se na pravé straně uvolnil Krupička. Na jeho centr si naběhl Lácha, ale jeho střela z voleje minula branku. Ve 21. minutě to byli opět ústečtí v šanci, ale Mareš mířil nad branku hostí. Ve 24. minutě hostující hráč fauloval Lukosze a po zásluze dostal červenou kartu. Ve 28. minutě zaváhal v rozehrávce Goldbach, který pak hostujícího hráče přidržel za dres a také dostal červenou kartu. V 35. minutě ústečtí zaváhali na levé straně, na následný centr obrana ústeckých špatně reagovala a hosté se dostali do vedení 1:0. Následně ve 37. a 38. minutě se do vyložených šancí dostali Vlasák a Virt, ale ani jednomu se nepodařilo skórovat. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hostům, kteří ve 42. minutě po zaváhání obrany přidali druhou branku. Od této doby měli ústečtí dorostenci územní převahu, ale vyložené šance zahazovali. A to v 52. minutě střídající Gulykáš, v 53. minutě Lácha z volného přímého kopu, v 56. a 57. minutě Mareš. Vzápětí na to kopal Fábera roh na, který si naběhl Mareš a snížil na 2:1. Ústečtí dorostenci v tomto utkání propadli v zakončování šancí a proto prohráli 2:1.
Sestava : Pluhař – Pražák, Vlasák, Golbach, Lukosz (59. Wajshajtl)  – Černohorský (45. Beránek),     Fábera  - Krupička (50. Gulykáš), Mareš, Virt  -  Lácha (72. Stukheil)
Branka: Mareš
Připraveni: Možný, Farkaš

FK TEPLICE (U15)  – FK Ústí nad Labem (U15) 2:1(2:1)

Velmi dobře se nám podařil vstup do utkání. Maximální nátlakovou hrou jsme soupeře 5 minut téměř nepustili za půlku. Poté se již domácí uklidnili a kvalitním držením míče převzali režii. Nekonal se však žádný drtivý nápor. Naši kluci se po 3 utkáních konečně sešli v maximální síle a tento fakt byl znát na kompaktnosti obranné fáze, hlavně během prvního poločasu. Cca v 30. minutě jsme se ujali skvěle umístěnou střelou Jakuba Krále vedení. Soupeř však o minutu později zareagoval vyrovnáním. Naši kluci se už asi viděli v kabinách a tato nekoncentrovanost vyústila v 35. minutě po rychlé rozehrávce autu ve vedení Teplic. Druhý poločas sice měl soupeř územní převahu, ale díky nasazení našich hráčů se Tepličtí dostali pouze do dvou vyložených šancí, které však skvěle zlikvidovali naši brankáři. Postupem času se ukázala lepší fyzická připravenost soupeře. Posledních 15 minut jsme se dostávali k ohrožení branky velmi zřídka. Mrzet nás bude neproměněný nájezd Šimurdy dvě minuty před koncem. I když jsme byli více než důstojným soupeřem, Tepličtí si vítězství zasloužili. Bod by našemu týmu slušel za bojovnost, odvahu a několik tahových akcí. Výkon je dobrým příslibem pro utkání, v nichž nám půjde o body mnohem více.

Sestava: Mrázek (45´ Možný)- Ansorge, Trekoval, Král L. , Frank - Tipan, Fejfar, Aubrecht (50´ Dušek), Řezníček (57´ Buriánek) - Šimurda, Král J. (60´ Sokol)
Branka: Král

FK TEPLICE (U14) – FK Ústí nad Labem (U14) 4:4 (1:2)

Sestava: Němec - Dušek, Bechyně, Lácha, Traup - Mužík, Vít - Sedláček, Hudec,Baftijar – Kušej