Youba Drame: Měl jsem dostatek volného prostoru a zkusil vystřelit

Arma ve včerejším utkání 27. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY remizovala s Třincem 3:3. Parádním gólem se na tom podílel Youba Drame, který vystřelil zhruba z pětatřiceti metrů a trefil se nádherně do šibenice. Přinášíme vám rozhovor se střelcem gólu, který zvedl na Městském stadionu diváky ze sedadel. Drame vstřelil již 10. ligový gól v probíhající sezóně.

Jak by jsi zhodnotil utkání proti Třinci?
Myslím si, že jsme sehráli dobrý zápas. Dokázali jsme vstřelit tři góly, ale třikrát jsme inkasovali, což je škoda, protože jsme třikrát vedli.

Vstřelil jsi fantastický gól na 2:1. Jak by jsi situaci popsal?
Dostal jsem míč ve středu hracího pole, zrychlil jsem. Měl jsem dostatek volného prostoru a zkusil vystřelit.

V zápase jste třikrát vedli, přesto jste nezískali tři body. Čím si to vysvětluješ?
Nevím, jak si to vysvětlit. Dáváme hodně gólů, ale hodně jich inkasujeme. Pak je těžké zápasy vyhrávat.

Vstřelil jsi svůj 10. gól v sezóně. Jak jsi spokojený se svými výkony?
Prožívám dobré období. V zápasech se mi daří, věřím si, dávám góly.

Máte za sebou náročné období. Jak ho zvládáš?
Je pravda, že hrajeme hodně zápasů v krátkém období, pro tělo to není snadné. Daří se mi ale tělo dobře regenerovat a zvládám to.

V dalším utkání jedete do Hradce Králové. Jaký zápas očekáváš?
Pro tento zápas máme vykartované hráče, s naším nízkým stavem hráčů to nebude snadné, ale chceme v Hradci získat body a užít si zápas.

Copyright © 2020 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.