Za Armu debutovali dorostenci Hudec s Kuncem

ÚSTÍ N.L. - O tom, že má Arma talentovanou mládežnickou základnu svědčí fakt, že v utkání MOL Cupu na hřišti Turnova poprvé nastoupili v dresu Áčka dorostenci Bohumil Hudec a Petr Kunc. Oba přispěli k tomu, že Arma porazila Turnov 3:1 a oslavila postup do 3. kola MOL Cupu. Oba hráči jsou ročník 2000 a v jejich mladém věku v pohodě zvládli odehrát důležitý zápas v seniorském týmu Ústí nad Labem. 
Za Armu v Turnově hráli i další mladíci, například Lukáš Matějka, který skóroval (ročník 1997) nebo Patrik Gilián (ročník 1996). Kouč Jiří Skála si přítomnost mladíků v sestavě pochvaloval. 

"Pro utkání v Turnově jsme dali šanci i dalším hráčům z kádru a šikovným dorostencům. Například nastoupil Bohouš Hudec, ročník 2000, ústecký odchovanec. Obstál, utkání zvládl, téměř bezchybně. To je pozitivní.  Z dorostu nastoupil i Petr Kunc," dodal Jiří Skála.

Podívejte se na fotogalerii z Turnova:
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital