Zacharda: Sráží nás zbytečné chyby

S touhou konečně na jaře zvítězit hráli v sobotu naši fotbalisté na půdě Třince, ale bohužel se jim to opět nepodařilo a ze hřiště odešli poraženi. Dvakrát ze své sítě lovil míč brankář Zdeněk Zacharda.Úvod do utkání přitom vypadal pro Armu dobře. „Soupeř si na začátku utkání nic nevytvořil. Hrozil jen z dlouhých nákopů na svého útočníka. My jsme měli pár náznaků šanci,“ hodnotil vstup do utkání brankář Zdeněk Zacharda. Šance nakonec přišly na obou stranách. „Třinec mohl dát gól po naší chybě, kdy šel Malcharek sám na bránu, ale nedal. Naší největší šanci měl Michal Leibl, ale tomu míč ukopl protihráč, když šel sám na bránu,“ popisuje.

Druhý poločas už byl ze strany Army mnohem horší. „Dostali jsme góly po našich dvou chybách. Nejprve jsme nepokryli po centru volného hráče a při druhém gólu jsme odkopli míč přímo ke kopačkám soupeře, který toho využil,“ lituje Zacharda, kterého mrzí dlouhé čekání na první jarní výhru. „Těžko se dostáváme do šancí a dostáváme góly po laciných chybách. To je celé,“ ví Zacharda.

První jarní výhra tak musí přijít v pátečním domácím zápase s Vyšehradem. „Cíl je jasný a to zisk tří bodů za každou cenu. Musíme všichni jezdit po zadku a vyvarovat se zbytečných chyb. Když toto budeme dodržovat, tak věřím, že se nějaká střela ujme a my se dočkáme plného zisku bodů,“ věří strážce ústecké brány.

Foto: fotbaltrinec.cz
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital