Zajisti si své místo na Městském stadionu! Kup si permici!

Zajisti si své místo na Městském stadionu! FK Ústí nad Labem spouští prodej permanentních vstupenek na sezónu 2019/2020! Aktuální cena permanentky je pouhých 280 Kč. Díky ní získáte pohodlný vstup na všechny domácí zápasy v sezóně a mnoho dalších výhod!

Nečekejte ve frontě u pokladen a zajistěte si své místo na Městském stadionu už nyní! S nákupem permanentní vstupenky navíc získáte celou řadu výhod.

Nový ročník FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY znovu nabízí atraktivní formát, ve kterém se o postup do nejvyšší soutěže mohou pokusit hned tři týmy. Atraktivní soupeři a již tradiční výkop v pátek v 18:00 Vám zajistí zajímavou podívanou pod umělým osvětlením. Buďte toho součástí i Vy!

Na držitele permanentek čeká celá řada výhod:

- Vstup na všechny domácí zápasy FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY 2019/2020
- Vstup na všechny domácí zápasy MOL:Cupu
- Rychlý a pohodlný vstup na tribuny Městského stadionu
- Sleva na produkty od společnosti Joma v hodnotě 20%
- Setkání s hráči
- soutěže o hrané dresy fotbalistů FK Ústí nad Labem

Kde permanentky zakoupit?

- na pokladnách Městského stadionu před domácími zápasy
- na sekretariátu Městského stadionu v době od 10 do 14h

Na moderní permanentní vstupence najdete QR kód, který Vám zajistí rychlý průchod branami Městského stadionu. Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na sezónu 2019/2020!

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.