Zápas s Vítkovicemi odložen, pohár se Slavií v oficiálním termínu

Ústí nad Labem - Utkání 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ČR sehraje Arma během reprezentační přestávky, konkrétně až ve čtvrtek 11. 10. 2018 od 17:30 hod. Třetí kolo MOL Cupu zůstává v prvně avizovaném termínu, v EDEN Aréně ve Vršovicích je výkop naplánován ve středu 26. 9. 2018 od 18:30 hod.

Autor: Zdeněk Kamínek ml.

„Po dohodě s Vítkovicemi jsme vzájemný zápas přesunuli do reprezentační přestávky. S pohárovým duelem jsme hýbat nemohli, protože Slavia hraje skupinovou fázi Evropské ligy, nemá žádné vhodné volné termíny a během reprezentační pauzy má reprezentanty v národních týmech. Je pro nás trochu komplikace hrát čtyřikrát za sebou venku, ale v rámci podpory českého pohárového účastníka jsme museli ustoupit a najít vhodný termín my,“ nechal se slyšet výkonný ředitel FK Ústí nad Labem Ing. Petr Heidenreich.