Zápasová příprava začíná, Arma narazí na Bohemians

Zápasová příprava začíná! V prvním utkání v rámci letní přípravy 2019 narazí Arma na prvoligový tým Bohemians Praha!
Klokani mají za sebou ne zrovna povedenou sezónu. Od nově zavedené baráže je dělilo jen pár sekund. Klokani potřebovali z posledního utkání, vzhledem k ostatním zápasům skupiny o záchranu, alespoň proti Opavě, což se jim povedlo v poslední minutě nastaveného času. Josef Jindřišek se stal spasitelem Bohemky a klub z hlavního města se vyhnul nepříjemnosti v podobě baráže.

Klokani zvolili pro sobotní den hned dvojutkání, od 11:00 narazí na Varnsdorf, od 15:00 začíná utkání proti Armě.

Co se týká posil, tou největší je pro Bohemku zatím Jakub Rada, který se po čtyřech letech vrátil do Ďolíčku.

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.