Zástupci našeho klubu vyhráli turnaj pro partnery SG Dynamo Dresden

Ve středečních odpoledních hodinách se v tréninkovém centru Dynama Drážďany uskutečnil turnaj, pořádaný právě naším partnerským klubem. Mimo Army se turnaje zúčastnily výběry domácí akademie, či další partneři našeho německého souseda. Právě ústečtí si domu ale odvezli pohrát pro vítěze turnaje.

Tým složený z členů našeho klubu začal turnaj dobře a první utkání s OBERMAYER Planen na umělé trávě Drážďan zvládl. V druhém utkání nastoupila Arma proti výběru akademie. Náš tým dlouho vedl, ale na konci utkání si nechal dát branku a utkání skončilo remízou 1:1. Ve třetím utkání zaskočil modro-bílé tým Thomas Sport Center, který šťastnou brankou náš tým porazil. Úkol zněl jasně, vyhrát obě poslední utkání. Armáci se postavili k tomuto úkolu zodovědně a mohli slavit prvenství v tomto turnaji.

Na turnaji panovala přátelská atmosféra, stejně jako při závěrečném vyhlášení spojeném se společným grilováním.

Sestava Army: Kožíšek, Novák, Raszyk, Seidl M., Seidl J., Příhonský, Vrba, Leden, Votava, Martykán

Zdroj: www.dynamo-dresden.de

Konečná tabulka turnaje

TýmUtkáníSkóreRozdíl branekBody
1. FK Ústi nad Labem 5 9:4 +5 10
2. AOK Plus 5 7:6 +1 10
3. Thomas Sport Center 5 3:1 +2 8
4. OBERMEYER Planen + Beraten 5 6:7 -1 6
5. Zukunft Dynamo 5 5:10 -5 4
6. Nachwuchs Akademie 5 6:8 -2 3

Odkaz na turnaj na webu www.dynamo-dresden.de.