Zemřel bývalý dlouholetý funkcionář Jan Zeman

Ve čtvrtek 6. září 2018 zemřel ve věku 87 let dlouholetý funkcionář a fanoušek Army Jan Zeman. Rádi bychom vyjádřili všem pozůstalým upřímnou soustrast.Vzpomínku vyjádřil obchodní manažer klubu František Štván:
“Dozvěděl jsem se smutnou zprávu, že v požehnaném věku 87 roků navždy odešel pan Jan Zeman, který byl od mého dětství nedílnou součástí všech utkání mužstev Army na domácím hřišti a to nejen týmů dospělých, ale i mládežnických. Jako dnes ho vidím ve svém oblíbeném saku stát v roli hlavního pořadatele u vchodu do tunelu do staré dřevěné tribuny. Jako dnes ho vidím na bývalém škvárovém hřišti obcházet s krabičkou ochozy, když prodával během zápasu vstupenky. Od malička mě, neboť se znal s mým tátou, oslovoval Fando a stejně tak tomu bylo naposledy před utkáním s Brnem, kdy jsme se jako obvykle srdečně pozdravili a prohodili pár slov o fotbale. 

Pane Zemane, bylo mi ctí být i přes věkový rozdíl Vašim fotbalovým kamarádem a strávit s Vámi hodně společných chvil na námi milované Armě. Budete nám chybět. Čest Vaší památce.”


PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital