Zimní příprava: přestupy, informace

Zimní připrava začala a v hráčském kádru FK Ústí nad Labem se projevují první změny. V tomto článku vám budeme přinášet ty nejaktálnější informace. Sledujte náš článek ze zimní přípravy. Dozvíte se zde informace o samotné zimní přípravě, ale také o změnách v týmu.


Aktuální informace ze zimní přípravy 2018:

23. 1. 2018 17:10

Na dnešním tréninku se poprvé objevila další nová tvář, která dorazila na zkoušku do Army. Je jí třiadvacetiletý Ladislav Vopat z Dukly Praha, který v podzimní části sezóny hostoval v týmu FK Olympia Praha, za kterou odehrál všech 16 podzimních zápasů. Arma se tak i s nejnovější novou tváří chystá na další přípravé utkání, které sehraje zítra od 11:00 proti Litoměřicku.

18. 1. 2018 10:55

S týmem už nepokračuje Jean Claude Essomba, který neuspěl na zkoušce.


17. 1. 2018 13:50

Arma hlásí novou posilu, kterou se stává útočník Alexander Jakubov, který dříve působil v pražské Spartě či Baníku Ostrava. Více informací vám přineseme v následujicích hodinách.


16. 1. 2018 12:10

Arma se připravuje na Teplice. Už zítra s nimi sehraje utkání v rámci zimní přípravy. V té dochází ke změně. V sobotu 27. ledna Arma nepocestuje do Německa, ale vyzve na umělém trávníku Městského stadionu prvoligový tým FK Dukla Praha.

Ke změně dochází i v hráčském kádru, s týmem již nepokračuje Martin Matoušek, který přišel na zkoušku ze Sparty.


8. 1. 2018 17:10

Představujeme novou posilu, kterou je brankář Petr Vašek. Více zde.

8. 1. 2018 15:18

Arma zná jméno své první posily. Na přestup do Ústí nad Labem přichází velezkušený brankář Petr Vašek. Více informací o této posile se dozvíte v článku, který vám přineseme v následujících hodinách.

Rozrůstá se také počet hráčů, kteří přicházejí na zkoušku. Prvním z dnešních nováčků je kamerunský útočník Jean Claude Essomba, kterého mohou čeští fanoušci znát z působení v Táborsku. Dalším nováčkem je záložník Tomáš Ťok, který přichází také na zkoušku, konkrétně z prvoligového Slovácka. Třetím do party je záložník Martin Matoušek, který přichází z juniorského týmu AC Sparta Praha.

Aktuální kádr FK Ústí nad Labem k 8. 1. 2018

Brankáři: Jakub Kotěra, Marián Tvrdoň, Petr Vašek
Obránci: Lukáš Vaněk, Jiří Pimpara, Marek Richter, Ivan Šnirc, Patrik Gilian, Michal Zeman, Olivier Kingue (zkouška)
Záložníci: Jan Martykán, Pavel Pilík, Daniel Richter, Michal Leibl, Jan Peterka, Daniel Procházka, Jiří Miskovič, Youba Dramé (zkouška), Tomáš Ťok (zkouška), Martin Matoušek (zkouška)
Útočníci: Petr Výborný, Lukáš Matějka, Martin Jindráček, Jean Claude Essomba (zkouška)


8. 1. 2018 14:50

Aktualizován plán zimní přípravy, už v sobotu 13. ledna se Arma střetne s týmem FK Dobrovice na umělé trávě na Městském stadionu v Ústí nad Labem. Kompletní rozpis přípravných zápasů najdete zde.

5. 1. 2018 17:25

Fotbalisté Army se sešli na prvním tréninku a tam se objevily nové tváře. Na zkoušku přišel obránce Olivier Kingue a záložník Youba Dramé. Další hráči se k týmu připojí v následujících dnech.

Naopak dvěma hráčům byla po vzájemné dohodě rozvázána smlouva. V Ústí nad Labem nepokračují Štěpán Kacafírek a David Zoubek.

Aktuální kádr FK Ústí nad Labem k 5. 1. 2018

Brankáři: Jakub Kotěra, Marián Tvrdoň
Obránci: Lukáš Vaněk, Jiří Pimpara, Marek Richter, Ivan Šnirc, Patrik Gilian, Michal Zeman, Olivier Kingue (zkouška).
Záložníci: Jan Martykán, Pavel Pilík, Daniel Richter, Michal Leibl, Jan Peterka, Daniel Procházka, Jiří Miskovič, Youba Dramé (zkouška)
Útočníci: Petr Výborný, Lukáš Matějka, Martin Jindráček

4. 1. 2018

Zimní příprava 2018 začíná. Arma absolvovala kondiční testy v útrobách Katedry tělesné výchovy a sportu UJEP.
PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital