Změny v programu přípravných zápasů, Arma se utká se Slavií!

Program přípravných zápasů na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dostal změn. Arma se utká s pražskou Slavií!
Nové utkání proti aktuálně prvnímu týmu nejvyšší české soutěže se sehraje v sobotu 19. ledna od 11:00 na hřišti soupeře.

Naopak zrušeno je utkání proti německému Lokomotivu Lipsko, které se mělo hrát na začátku února.

Aktuální seznam zápasů v přípravě i Tipsport lize najdete zde.

Plán přípravných zápasů FK Ústí nad Labem:
9. ledna 13:00 FC Sellier/Bellot Vlašim - FK Ústí nad Labem (Tipsport liga, Xaverov – Horní Počernice)
12. ledna 10:30 FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové (Tipsport liga, Xaverov – Horní Počernice)
15. ledna 10:30 1. FK Příbram - FK Ústí nad Labem (Tipsport liga, Xaverov – Horní Počernice)
17. ledna 16:30 FC Viktoria Plzeň - FK Ústí nad Labem
19. ledna 11:00 SK Slavia Praha - FK Ústí nad Labem
22. ledna 18:00 FK Ústí nad Labem - FC Slovan Velvary (UMT Městský stadion Ústí nad Labem)
26. ledna 10:30 FK Ústí nad Labem - FK Loko Vltavín (UMT Městský stadion Ústí nad Labem)
6. února 18:00 FK Ústí nad Labem - FK Litoměřicko (UMT Městský stadion Ústí nad Labem)
9. února 11:00 FK Varnsdorf - FK Ústí nad Labem
16. února 11:00 FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim
23. února 10:15 FK Ústí nad Labem - FK Dobrovice

* změna programu vyhrazena

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.