Články A-týmuPetr Barnat: První start je pro mě dosažení mety »

Svůj debut mezi dospělými si v pátečním zápase proti Baníku Sokolov odbyl další z odchovanců FK Ústí nad Labem - Petr Barnat, který v současnosti trénuje právě s naším "A" mužstvem. V sobotu pak přispěl k výhře dorostu nad Doubravkou v poměru 6:1. "Byl to povedený víkend," libuje si Petr Barnat.
 

Petr Němec: Ve zbytku soutěže musíme přidat »

Po zápase se Sokolovem vládlo zklamání z výkonu ve druhém poločase. Arma ztratila vedení a nakonec pouze remizovala 1:1. "Remíza byla zasloužená," řekl po utkání trenér Petr Němec.
 

Kryštof odešel domů v dresu Tomáše Smoly »

Také Tomáš Smola přišel v rámci soutěže Dvacku hoď, dres mu shoď podruhé o dres. Tentokrát si argentinskou variantu našeho dresu odnesl domů Kryštof.
 

Arma se Sokolovem remizovala 1:1 »

V rámci 26. kola Fotbalové národní ligy hostila Arma na svém hřišti Sokolov. Na lavičku "A" mužstva usedl poprvé v kariéře dorostenec Petr Barnat, jenž si také v nastavení odbyl premiéru při utkání FNL.
 

Arma odstartuje domácí sérii utkáním se Sokolovem, už od 17:00! »

Do konce sezóny zbývají už jen 4 zápasy a hned 3 z nich odehraje Arma před domácím publikem. V pátek 6.5.2016 od 17:00 hostíme v rámci 26. kola Fotbalové národní ligy Sokolov.
 

Změna času výkopu utkání se Sokolovem »

Výkop pátečního utkání 26. kola Fotbalové národní ligy mezi FK Ústí nad Labem a FK Baník Sokolov se uskuteční o hodinu dříve, tedy v 17:00.
 

Daniel Procházka: Jsem rád, že můžu hrát v Ústí »

Daniel Procházka zaujal fanoušky svým výkonem (a brankou) proti Vyšehradu a vysloužil si místo v základu také proti Opavě. Se zápasem ve slezské metropoli však spokojený nebyl.
 

Arma v Opavě neuspěla »

V rámci 25. kola Fotbalové národní ligy Arma jela přes celou republiku do Opavy, na půdu soupeře, který na jaře čekal na výhru, ale zároveň pouze jednou prohrál.
 

Arma jede na půdu remízového krále »

Ústečtí fotbalisté, povzbuzení první jarní výhrou, míří v rámci 25. kola Fotbalové národní ligy na další dlouhý výlet. V sobotu v podvečer se družina Petra Němce představí na půdě Opavy.
 

Michal Zeman přišel podruhé o dres »

Také při posledním domácím utkání (výhra 4:1 s Vyšehradem) jsme soutěžili o dres Vámi vybraného hráče v rámci soutěže Dvacku hoď, dres mu shoď.
 

Veverka: Nevyhrát v pátek, tak už nevyhrajeme nikdy »

Ríša Veverka si v pátečním utkání s Vyšehradem připsal dvě asistence, čímž přispěl k výhře 4:1. Po zápase byl tak konečně důvod k úsměvu a Ríša dokázal, že ani "rozhovorovou formu" neztratil. Přesvědčte se sami.
 

Němec: První branka nás uklidnila, hráli jsme pak skoro jako dříve »

Hodnocení z úst trenéra Petra Němce po pátečním utkání s Vyšehradem bylo vesměs pozitivní. Ústečané si připsali první jarní výhru, když porazili Slavoj Vyšehrad 4:1.
 

Arma zabrala a poprvé na jaře vyhrála! »

V rámci 24. kola Fotbalové národní ligy hostili naši fotbalisté FK Slavoj Vyšehrad, 14. tým tabulky Fotbalové národní ligy.
 

Cíl pro utkání s Vyšehradem? Konečně zvítězit! »

V rámci 24. kola Fotbalové národní ligy hostí fotbalisté Ústí nad Labem tým Slavoje Vyšehrad. Ústečané jdou do utkání s jasným cílem, a to zvítězit a potěšit tříbodově své fanoušky. Jednoduché utkání je však v žádném případě nečeká. Začínáme v pátek 22. 4. od 18 hodin na Městském stadionu v Ústí nad Labem!
 

Zacharda: Sráží nás zbytečné chyby »

S touhou konečně na jaře zvítězit hráli v sobotu naši fotbalisté na půdě Třince, ale bohužel se jim to opět nepodařilo a ze hřiště odešli poraženi. Dvakrát ze své sítě lovil míč brankář Zdeněk Zacharda.

 

Arma se vrací z Třince bez bodu »

V rámci 23. kola Fotbalové národní ligy nastoupili naši fotbalisté na půdě o záchranu bojujícího Třince. Přes celou republiku se vydali našemu týmu fandit také členové fanklubu "Armové", za což jim velice děkujeme!
 

Arma chce zabrat na půdě Třince »

Čekání na výhru chtějí fotbalisté Ústí nad Labem ukončit v utkání 23. kola Fotbalové národní ligy na půdě Třince. Tam vyrazili už dnes (v pátek) po obědě. Výkop utkání je v sobotu od 10:15.

 

 

Antonín Křapka: V Třinci musíme získat tři body »

Antonín Křapka zatím, kromě jednoho zápasu, odehrál plnou porci minut v barvách Army, ale výhru ještě nezažil. Stejně tak tomu bylo v sobotním zápase s Českými Budějovicemi.

 

VIDEOREPORTÁŽ: Víkend otců na Městském stadionu »

Přinášíme Vám videoreportáž z uplynulého utkání s Českými Budějovicemi, které jsme sehráli v rámci Víkendu otců.
 

Michal Zeman: Pomohl by nám ušmudlaný gól »

Ještě několik minut po závěrečném hvizdu seděl Michal Zeman spolu s Tomášem Smolou na lavičce náhradníků a přemýšlel, co bylo v sobotním utkání proti Českým Budějovicím (0:3) špatně. Kapitán Army se postavil k mikrofónům novinářů, kde se pokusil najít příčiny porážky.
 

FOTOGALERIE: Víkend otců na Městském stadionu »

Sobotní utkání se Městském stadionu neslo ve znamení Víkendu otců. Zaregistrovaní otcové s dětmi měli vstup na utkání zdarma, dostali u vchodu malou pozornost v podobě tleskadla a jeden z nich se stal šťastným výhercem vozu s plnou nádrží na víkend od našeho partnera AUTON CZ, konkrétně Petr Krýsl (informovali jsme zde).
 

Petr Krýsl se synem vyhrál auto na víkend od našeho partnera AUTON CZ »

Sobotní zápas s Českými Budějovicemi se hrál v rámci Víkendu otců a právě pro tuto příležitost jsme si spolu s naším partnerem AUTON CZ připravili akci pro otce s dětmi.
 

Pepa s maminkou svlékli Honzu Králíka »

Utkání s Českými Budějovicemi sice nebylo pro Armu vydařené, ale i přesto mohli někteří diváci odcházet ze stadionu spokojení. Například fanoušek Pepa s rodinou,
 

Němec: Na hřišti mi chyběl větší klid a pohoda »

Trenér Petr Němec pochopitelně nebyl při hodnocení sobotní pořážky od Českých Budějovic v poměru 0:3 pozitivní. Jeho tým stále čeká na jarní výhru a také na první vstřelený gól na domácím trávníku.
 

Arma na České Budějovice nestačila »

V rámci 22. kola Fotbalové národní ligy hostila Arma na svém hřišti celek z Českých Budějovic. Utkání se hrálo v rámci Víkendu otců, takže zaregistrovaní otcové měli se svými dětmi vstup zdarma a jeden z nich, konkrétně Petr Krýsl se synem, vyhrál vůz s plnou nádrží na víkend od našeho partnera AUTON CZ.
 

Arma hostí České Budějovice v rámci Víkendu otců »

V rámci 22. kola Fotbalové národní ligy hostí náš tým ambiciózní tým z Českých Budějovic. Sobotní utkání sehrajeme navíc v rámci Víkendu otců, od čehož se odvíjejí také plánované akce.

 

VIDEOPOZVÁNKA: Sobotní zápas se ponese ve znamení Víkendu otců »

A mužstvo o víkendu čeká zápas na půdě Pardubic, ale klub už se pilně připravuje na příští domácí zápas. Ten se odehraje netradičně v sobotu (9. 4. 2016 od 18:00) a na své si přijdou také tátové. Utkání se totiž hraje v rámci Víkendu otců.
 

Antonín Křapka: V sobotu věřím v zisk tří bodů! »

Antonín Křapka odehrál zatím plnou porci minut (kromě jednoho zápasu, kdy si plnil reprezentační povinnosti) v barvách Army, ale pocit vítězství zatím nezažil. 22letý obránce či defenzivní záložník věří ve tříbodový zisk v sobotním utkání s Českými Budějovicemi, které se hraje v rámci Víkendu otců (více informací zde)
 

Klub dostal od svého partnera AUTON CZ vůz k ročnímu užívání »

Při minulém utkání s Frýdkem-Místkem klub převzal auto k ročnímu užívání od našeho partnera AUTON CZ. Spolupráce s tímto partnerem pokračuje také na dalším domácím utkání.
 

Němec: Další bod do tabulky pravdy »

Svěřenci trenéra Petra Němce ve čtvrtém jarním utkání potřetí remizovali. V sobotu se jim to podařilo na půdě Pardubic, kde vybojovali remízu 1:1.

Stránka 34 z 39
Výsledky 991 - 1020 z 1167

PARTNEŘI:

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital