Články A-týmu

Generálka nevyšla, Arma prohrála s Vltavínem »

Generálka na start jara Fotbalové národní ligy ústeckým fotbalistům nevyšla, v Modré prohráli s vedoucím týmem ČFL Vltavínem 1:4.

Pozor! Změna času výkopu!Armu čeká generálka na start druholigového jara »

Už příští pátek startuje pro ústecké fotbalisty jaro Fotbalové národní ligy. 4. března je totiž čeká zápas na půdě ambiciózního Znojma.

A mužstvo odjelo na soustředění »

Naši fotbalisté v úterý dopoledne odcestovali do Roudnice nad Labem, kde absolvují krátké soustředění.

Ústí v přípravě porazilo Sokolov 2:0 »

V předposledním přátelském utkání si ústečtí fotbalisté připsali cenné vítězství na půdě Sokolova.

Další přípravné utkání čeká naše hráče v Sokolově »

Zimní přípravné období se pomalu, ale jistě, blíží ke svému konci. Předposlední přípravné utkání sehrajeme v sobotu dopoledne v Sokolově.

Do Ústí přichází Antonín Křapka, Vraštil do Ostravy »

Na hostování do konce sezóny přichází Antonín Křapka z Mladé Boleslavi.

Petr Němec: Věřím, že se tým dá dohromady »

Přinášíme zbytek rozhovoru s trenérem ústeckých fotbalistů Petrem Němcem - o průběhu přípravy, zdravotním stavu hráčů, stavu kádrů a plánech do zbytku přípravy.

Ústí - Brozany 6:2 »

V dalším přípravném utkání hostili svěřenci Petra Němce v sobotu od 11:00 na umělé trávě Brozany, účastníka ČFL.

V sobotu od 11:00 proti Brozanům »

V sobotu dopoledne je na programu další přípravný zápas A mužstva, ve kterém Arma přivítá účastníka ČFL SK Sokol Brozany. Na utkání jste srdečně zváni. Hraje se na umělé trávě Městského stadionu v Ústí nad Labem.

Lukáš Vraštil přichází na hostování »

Na půlroční hostování z Mladé Boleslavi přichází stoper či krajní obránce Lukáš Vraštil.

Ústí doma prohrálo s Litoměřicemi »

Ústečtí fotbalisté sehráli v sobotu dopoledne další přípravné utkání, když od 10:30 přivítali na umělé trávě Městského stadionu divizní Litoměřice.

Arma v Modré nestačila na Teplice »

Fotbalisté Ústí nad Labem sehráli v sobotu od 11 hodin další přípravné utkání. V Modré vyzvali prvoligové Teplice.

Arma vyzve sousední Teplice, i s novými testovanými hráči »

Příprava A mužstva je v plném proudu. Dalším přípravným duelem bude opět konfrontace s ligovým celkem, tentokrát z nedalekých Teplic!

FC Slovan Liberec - FK Ústí nad Labem 4:3 »

Další přípravné utkání jsme sehráli v Mladé Boleslavi se Slovanem Liberec.

Do přípravy bylo zařazeno utkání s Libercem »

Aktuálně byl do plánu přípravných zápasů A mužstva zařazen zápas proti dalšímu prvoligovému celku!

Alois Hyčka se vrací do Zbrojovky Brno »

Po úspěšném podzimu v ústeckém dresu si Alois Hyčka vysloužil nabídku návratu do prvoligového Brna, kterou využil.

Arma si znovu vyšlápla na pražskou Slavii »

Fotbalisté Ústí nad Labem vyzvali v dalším přípravném utkání Slavii Praha, kterou na podzim vyřadili z poháru FAČR po výhře 4:2.

Arma vyzve druhé pražské S »

Po utkání s pražskou Spartou vyzvou svěřenci trenéra Petra Němce také druhé pražské "S", Slavii Praha.

Z Mostu vezeme výhru 3:1 »

Třetí přípravné utkání jsme vyhráli 3:1 na půdě Baníku Most.

V sobotu od 11:00 proti Mostu ve Velebudicích »

V sobotu dopoledne čeká svěřence trenéra Petra Němce další přípravné utkání. V Mostě vyzveme domácí Baník.

Se Spartou Arma prohrála 7:1 »

Naši fotbalisté se v rámci druhého přípravného utkání postavili druhému týmu Synot ligy - pražské Spartě.

Svátek! Arma se postaví českému TOP klubu v čele s reprezentanty »

Po úvodním utkání svěřenců Petra Němce s týmem z německé nižší soutěže je na programu druhé přípravné utkání. Ve středu 13.1.2016 od 11 hodin vyzveme na Strahově pražskou Spartu!

Arma si na úvod přípravy zastřílela, hattrickem se blýskl Procházka »

Ústečtí fotbalisté se poprvé v rámci zimní přípravy představili na hřišti v přípravném zápase. Do Ústí přijel tým z německé nižší soutěže Landesauswahl Lausitz.

V neděli je zde první přípravný duel A mužstva »

Do zimní přípravy bylo zařazeno utkání proti německému celku z nižší soutěže.

OBRAZEM: A mužstvo pokračuje v prvním týdnu přípravy »

A mužstvo využívá v prvním týdnu přípravy všech dostupných prostředků k tréninku. Kromě umělé trávy mají za sebou svěřenci trenérů Němce a Fouska také výběh na Střížovický vrch, posilovnu nebo aerobic. S týmem se připravuje nováček Jakub Černý z Baníku Most.

Daniel Procházka: Za šanci v Ústí jsem vděčný »

Jedním ze dvou úplných nováčků v ústeckém dresu byl na pondělním dopoledním tréninku teplický odchovanec Daniel Procházka, který spolu se svým spoluhráčem z teplické juniorky, Petrem Výborným, absolvuje testy v našem celku. "Za šanci v Ústí jsem rád. Myslím si, že fotbal tu jde správným směrem," řekl po svém příchodu 20letý krajní záložník Daniel Procházka.

Arma v pondělí zahájila zimní přípravu »

Fotbalistům Ústí nad Labem skončila dovolená. Po splnění svých individuálních plánů během vánočního volna se v pondělí dopoledne sešli svěřenci trenérů Petra Němce a Petra Fouska na hřišti, kde absolvovali první, nutno dodat náročný, trénink.

Filip Novotný přestupuje do Jihlavy! »

S příchodem zimního přestupového období nastává i pohyb v kádru Army. Vedení obou klubů se dohodlo na přestupu dvacetiletého záložníka do prvoligové Jihlavy.

Na Větruši proběhlo setkání vedení města, FAČR a FK Ústí nad Labem »

V pondělí 14. 12. 2015 proběhlo na výletním zámečku Větruše dlouho připravované setkání vedení města Ústí nad Labem, Fotbalové asociace České republiky a FK Ústí nad Labem.

Ústí - International Liepzig 4:4 »

K přátelskému utkání si Arma pozvala německý International Liepzig.
Stránka 36 z 39
Výsledky 1051 - 1080 z 1167

Copyright © 2019 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.