Články A-týmuDalší bod do jarní sbírky, tentokrát z půdy Pardubic »

V dalším utkání Fotbalové národní ligy zamířili naši fotbalisté na půdu Pardubic, konkrétně v rámci 21. kola.
 

Před Armou stojí další těžká výzva, zápas v Pardubicích! »

Fotbalová národní liga o víkendu pokračuje svým 21. kolem, na které se připravuje také ústecká Arma. Jednoduchý úkol však na ni nečeká, jede totiž na půdu Pardubic.
 

Vzpomínka na ligového hráče Army Antonína Beneše »

Bývalý ligový fotbalista Army by se 5. dubna 2016 dožil 95 let. Čest jeho památce
 

3000. fanoušek z FB už má doma svoji permanentku! »

3000. fanoušek z naší facebookové stránky si vyzvedl svou výhru v podobě permanentky na jarní část sezóny Fotbalové národní ligy.
 

Změna termínu utkání s Českými Budějovicemi »

Utkání 22. kola Fotbalové národní ligy mezi FK Ústí nad Labem a SK Dynamo České Budějovice bude sehráno o den později.
 

Arma doma nestřílí. „Musíme hrát dál,“ nabádá trenér Němec »

Druhé domácí utkání a druhá bezbranková remíza. Čisté konto může trenéra Petra Němce těšit, ale na druhou stranu se jedná o další ztracené dva body. Zvlášť když vezmeme v potaz, že Arma utkání dominovala a pálila šance…

 

Štastný Michal shodil dres ze jmenovce »

Druhé vydání naší soutěže Dvacku hoď, dres mu shoď, se těšilo opět velkému zájmu. Výhercem se stal Michal, kterého moment dojal téměř k slzám.
 

Arma hrála s Frýdkem-Místkem bez branek »

V rámci 20. kola Fotbalové národní ligy přivítala Arma na Velký pátek celek z Frýdku-Místku, jenž se v posledních týdnech pyšní skvělou formou. Arma hrála kvalitně v mezihře, ale bohužel se trápila v koncovce a opět brala pouze jeden bod...
 

Arma hostí Frýdek-Místek, bude Velký pátek svátkem fotbalu? »

Už v pátek čeká fotbalisty Ústí nad Labem duel s fotbalisty Frýdku-Místku a to v rámci 20. kola Fotbalové národní ligy. Velký pátek bude na Městském stadionu patřit fotbalu!

 

V pátek hraje Arma, soutěže jsou připraveny! »

Velký pátek bude ve znamení fotbalu! Nově zavedený svátek Vám zpříjemní utkání Army s Frýdkem-Místkem, ve kterém budeme také rozdávat velikonoční nadílku.
 

Od druhé půle se můžeme odpíchnout, ví Jan Králík »

Po vleklých zdravotních potížích se Jan Králík konečně vrátil na trávník a hned svou přítomností pomohl k získání bodu na půdě Vlašimi.
 

Arma dvakrát prohrávala, přesto veze z Vlašimi bod »

V rámci 19. kola Fotbalové národní ligy nastoupili naši fotbalisté na půdě FC Sellior & Bellot Vlašim, týmu, který k záchraně druholigové příslušnosti potřebuje sbírat každičký bod.

 

Arma vyzve v sobotu Vlašim »

Fotbalisté Ústí nad Labem zavítají v rámci 19. kola Fotbalové národní ligy na půdu FC Sellier & Bellot Vlašim.
 

Petr Němec: Výkon byl špatný, ale musíme se dívat dopředu »

Ústečtí fotbalisté remizovali v pátečním derby s Varnsdorfem bez branek. Výkon téměř tisícovku diváků příliš nezahřál, což dobře věděl také trenér Ústečanů Petr Němec. "Výsledek a výkon mě mrzí kvůli divákům, kteří mrzli a těšili se po dlouhé době na fotbal," řekl po zápase.
 

Kuba shodil dres z Tomáše Smoly »

Premiéru si v pátečním utkání odbyla naše nová soutěž "Dvacku hoď, dres mu shoď". 
 

Tomáš Smola: Momentálně se trápíme »

Hodně naštvaný byl po páteční remíze v derby s Varnsdorfem útočník Army Tomáš Smola, který vyšel také ve druhém utkání na jaře střelecky naprázdno. Herní projev Army nebyl ideální. „Potřebujeme se nastartovat vítězstvím, v což jsem doufal dnes, ale nebylo to ono,“ hlesl Smola po utkání.

 

Derby branku nepřineslo »

První jarní domácí duel obstaralo derby mezi domácím Ústím nad Labem a Varnsdorfem. Utkání, hrané před 994 diváky, naonec branku nepřineslo.
 

Derby se blíží! Arma chce doma vyhrát s Varnsdorfem »

Již tradiční duel mezi ústeckými a varnsdorfskými fotbalisty bude tahákem 18.kola Fotbalové národní ligy. Arma chce po smolném zápase ve Znojmě doma zabrat a naplno bodovat. K tomu budeme potřebovat také Vaši podporu!
 

VIDEOREPORTÁŽ: Arma v Café In »

Přinášíme slibovanou videoreportáž z naší úterní akce v Café In v OC Forum na našem novém Youtube channelu, kde se fanoušci klubu mohou těšit na videoobsah z akcí, plánovaných naším klubem. Jedná se o další krok zlepšení komunikace směrem k našim fanouškům, kteří tak budou moci nakouknout ještě více do zákulisí a "pod pokličku" všeho podstatného.
 

ARMA ZVE SVÉ FANOUŠKY NA FOTBALOVÉ JARO »

Odpočítávání do úvodního jarního domácího utkání Army ve Fotbalové národní lize už se ze dnů přeměnilo na hodiny. Kromě samotného A mužstva se na jarní část připravovalo také marketingové oddělení klubu v čele s výkonným ředitelem Ing. Petrem Heidenreichem. „Máme přichystáno několik akcí, kterými chceme bavit diváky a vtáhnout je ještě více do hry,“ říká.

 

Fotbalisté Army vyměnili míče za tácy »

S úderem 17. hodiny nastoupili ke své „odpolední směně“ vybraní fotbalisté Ústí nad Labem v kavárně Café In v OC Forum.

 

SOUTĚŽ: DVACKU HOĎ, DRES MU SHOĎ! »

Máte v týmu Army oblíbeného hráče a toužíte po osobním setkání s ním ihned po zápase? Tak pečlivě čtěte. Připravili jsme pro Vás další soutěž, která bude probíhat při každém jarním domácím utkání A mužstva.

 

Petr Němec: Důležité je, že hráči nechali na hřišti vše »

Fotbalisté Ústí nad Labem měli dobře rozehranou jarní premiéru na hřišti Znojma, nakonec se však po pokaženém závěru vraceli do Ústí bez jediného bodu. Bojovnost se však týmu Petra Němce upřít nedá.

 

Arma vedla a bojovala, nakonec odjela ze Znojma s prázdnou »

Naši fotbalisté započali svou jarní misi ve Fotbalové národní lize na půdě 1. SC Znojmo FK, vedoucího týmu soutěže. Touha a přání našich hráčů bylo na půdě postupového aspiranta bodovat, stejně jako tomu bylo při minulé návštěvě na jižní Moravě, kdy Arma vyhrála 1:0 brankou Tomáše Smoly. I tentokrát bylo k bodovému zisku nakročeno, jenže vše se nakonec proměnilo ve smutný a nešťastný konec.
 

Armu čeká nejtěžší možný start jara, v pátek jede do Znojma »

Dlouhé čekání na utkání Fotbalové národní ligy skončilo. Svěřenci trenéra Petra Němce mají za sebou náročnou zimní přípravu a teď mohou ukázat, jaké ponese ovoce. Jenže soupeř je na úvod nejtěžší možný. Zavítáme na půdu vedoucího týmu soutěže ze Znojma. „Věřím, že dokážeme bodovat,“ řekl Michal Zeman, jenž by do utkání měl nastoupit s kapitánskou páskou na paži.

 

SOUTĚŽ: S Armou na cestách »

Naše A mužstvo čeká start jarní části Fotbalové národní ligy. Prvním utkáním bude pro svěřence trenérů Němce a Fouska páteční duel se Znojmem. A právě tímto utkáním startuje jedna z dalších soutěží, které pro Vás máme připravené a kterými Vás chceme ještě více vtáhnout do hry!

 

ARMA V CAFÉ IN – už v úterý 8.3.! »

Před prvním domácím jarním zápasem Fotbalové národní ligy jsme si pro Vás připravili už tradiční akci v OC Forum – „Arma v Café In“. 

 

TK: Armu čeká na jaře těžký úkol: Držet krok se špičkou FNL »

Ústečtí fotbalisté se po podzimu Fotbalové národní ligy nachází na 4. místě se ztrátou pouhých dvou bodů na postupové pozice. Na jaře by chtěli co nejdéle vydržet mezi špičkou druhé nejvyšší soutěže a z pozice černého koně možná útočit i na příčky nejvyšší. Sportovní cíle, stav kádru, ale třeba také písnička Františka Štvána a přítomnost Martina Fenina v týmu, byly dalšími tématy tiskové konference před úvodem jarní části soutěže.
 

Petr Němec: Hráči musí odevzdat maximum »

Trenér Petr Němec nezažil jednoduchou zimní přípravu. Tu mu totiž neustále kazila zranění, ze kterých se jeho svěřenci ne a ne vyléčit. V současné době je zraněný kapitán Martykán. „Zimní příprava byla dlouhá, což není žádná novinka. Letos jsme měli velký problém se zraněnými a nemocnými hráči, takže jsme měli někdy mimo hru až osm hráčů, což jsem snad ještě nezažil. Bohužel, museli jsme s tím nějak vyjít,“ hodnotil trenér Petr Němec.
 

Proběhla tisková konference před startem jarní části soutěže »

V úterý 1. března 2016 proběhla v tiskovém středisku FK Ústí nad Labem na Městském stadionu oficiální tisková konference před startem jarní části Fotbalové národní ligy, do které náš tým vstoupí z pozice 5. celku soutěže v pátek zápasem proti lídrovi FNL ze Znojma.
Stránka 38 z 42
Výsledky 1111 - 1140 z 1257

PARTNEŘI:

Copyright © 2020 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz