Články A-týmu

Nové permanentky jdou do prodeje. Poslouchej kapitána, kup si permici! »

FK Ústí nad Labem spouští prodej nových permanentek. Poslouchej kapitána, kup si permici!

Arma začíná ligu ve Vítkovicích. Uspěje? »

ÚSTÍ N.L. – Letní pauza je pryč a znovu startuje Fotbalová národní liga. Ústecká Arma začne sezónu páteční předehrávkou v Ostravě proti Vítkovicím.  Utkání začne v 18 hodin.

Chceme se pohybovat v tabulce co nejvýše, říká brankář Jakub Kotěra »

ÚSTÍ N.L. - Před startem nové sezóny posílil ústeckou Armu gólman Jakub Kotěra, který naposledy působil ve slovenských druholigových Košicích. Na severu Čech bojuje o místo brankářské jedničky a už se těší na páteční zahájení Fortuna národní ligy ve Vítkovicích.

Arma vstupuje do nové sezóny. Cílem je horní polovina tabulky »

Ústí n.L. – Fotbalisté Ústí nad Labem páteční předehrávkou ve Vítkovicích vstoupí do dalšího ročníku Fotbalové národní ligy. V soutěži chce Arma předvádět líbivý fotbal a pohybovat se v horní polovině tabulky. I to zaznělo na středeční předsezónní tiskové konferenci.

Arma postupuje po výhře 4:0 do druhého kola MOL Cupu »

V rámci prvního kola MOL Cupu zamířila Arma na hřiště divizní Vykáně, kde zvítězila po výborném druhém poločase 4:0.

Už zítra hraje Arma první kolo MOL Cupu »

Již zítra čeká Armu utkání prvního kola MOL Cupu na hřišti Vykáně.

Na 1. kolo MOL Cupu do Vykáně »

Arma již zná soupeře pro 1. kolo MOL Cupu.

Arma nasázela Litoměřicku šest branek »

V posledním přípravné utkání před sezónou narazila Arma na Litoměřicko hrající ČFL, tedy třetí nejvyšší soutěž.

Poslední přípravné utkání je tady, do Ústí přijede Litoměřicko »

V sobotu čeká Armu poslední přípravné utkání před startem nové sezóny Fortuna národní ligy. Začínáme v 11:00.

Rozpis nové sezóny je připraven! »

Na webových stránkách nově najdete kompletní rozpis nové sezóny Fortuna národní ligy.

Dnes proběhl Rodinný den s Lukanou »

Dnes proběhl Rodinný den se společností Glencore Agriculture Czech, s.r.o.

Arma podlehla Dukle 1:3 »

V dalším přípravném utkání narazila Arma v Roudnici nad Labem na pražskou Duklu.

V dalším přípravném utkání vyzve Arma Duklu Praha »

V rámci dalšího přípravného utkání změří Arma síly s dalším ligovým soupeřem. Po utkáních s Viktorií Plzeň a Teplicemi se nyní střetne s Duklou Praha.

Arma těsně podlehla Teplicím »

Ve druhém přípravném utkání se Arma střetla s prvoligovými Teplicemi. Utkání skončilo výhrou Teplic 3:2.

Druhý zápas se blíží, Arma zítra narazí na Teplice »

Ústečtí fotbalisté se vrátili ze soustředění v Modré a nyní se tak připravují na sezónu v domácích podmínkách. Už zítra čeká Armu druhý přípravný zápas.

Arma na úvod prohrála v Plzni »

Arma má za sebou první utkání v přípravě na novou sezónu. Na úvod prohrála v Plzni 1:8.

Arma vstupuje do přípravy v Plzni »

Fotbalisty Ústí nad Labem zítra čeká první přípravné utkání před letošní sezónou Fortuna národní ligy.

Sportovní odpoledne u Globusu je za námi »

Dnes se u Hypermarketu Globus uskutečnilo Sportovní odpoledne ústeckých klubů.

Nový ročník Fortuna národní ligy byl rozlosován »

Fotbalová národní liga zná rozlosování pro sezónu 2017/2018. Pojďme se podívat, jaké změny ve druhé nejvyšší soutěži nastaly.

Arma zahájila letní přípravu »

Arma zahájila prvním společným tréninkem na hřišti v Chuderově přípravu na nový ročník Fortuna národní ligy.

Ohlédnutí za sezónou část druhá: Jak se dařilo Armě ve statistikách? »

Máme pro vás slibované pokračování seriálu Ohlédnutí za sezónou. Tentokrát přinášíme díl, ve kterém se zaměříme na individuální statistiky.

V pátek se uskuteční sportovní odpoledne u Globusu »

V pátek 23. června se u Hypermarketu Globus uskuteční sportovní odpoledne. Akce se koná od 16 do 18 hodin. Přijďte i vy!

Letní příprava začíná »

Dnes, v neděli 11. června, začíná fotbalistům Ústí nad Labem po dovolené letní příprava. Ta bude prozatím individuální, 19. a 20. června budou probíhat fyzické testy a o den později začne společná letní příprava.

Ohlédnutí za sezónou část první: Fakty o sezóně »

Sezóna 2016/2017 je definitivně za námi. Máme pro vás nový seriál, ve kterém se za uplynulou sezónou ohlédneme. Začneme fakty o sezóně, kde se zaměříme na to, jak se Armě dařilo.

Peterka: Výsledky byly jako na houpačce »

Sezóna 2016/2017 je za námi a my jsme si pro vás připravili rozhovor s kapitánem ústeckých fotbalistů Honzou Peterkou.

Máme pro vás novou soutěž Léto s Armou! »

Chcete vyhrát permanentku na sezónu 2017/2018 či dárkové předměty od FK Ústí nad Labem? Tak se zapojte do nové soutěže Léto s Armou.

Arma porazila na závěr sezóny Frýdek-Místek 1:0 »

V posledním 30. kole letošní sezóny Fortuna národní ligy přívítali fotbalisté Ústí nad Labem na domácím hřišti Frýdek-Místek. Díky brance Lukáše Vaňka zvítězila Arma 1:0.

Jiří Kateřiňák: Budeme se chtít rozloučit kvalitní hrou a výhrou »

Fotbalisty Ústí nad Labem zítra čeká poslední utkání v sezóně 2016/2017. Před utkáním s Frýdkem-Místkem jsme vyzpovídali Jiřího Kateřiňáka.

Hlasujte o nejlepší gól měsíce dubna! »

Na facebookovém profilu Fortuna národní ligy byla spuštěna soutěž Gól měsíce dubna.

Poslední utkání sezóny je tady, do Ústí přijede Frýdek »

Sezóna 2016/2017 vrcholí. V posledním 30. kole Fortuna národní ligy v této sezóně přijede do Ústí nad Labem Frýdek-Místek. Utkání se hraje v neděli od 15:00. Na utkání můžete jít zdarma! Jak na to? To se dozvíte v našem článku.
Stránka 1 z 14
Výsledky 1 - 30 z 396