Články A-týmu

Sportovní odpoledne u Globusu je za námi »

Dnes se u Hypermarketu Globus uskutečnilo Sportovní odpoledne ústeckých klubů.

Nový ročník Fortuna národní ligy byl rozlosován »

Fotbalová národní liga zná rozlosování pro sezónu 2017/2018. Pojďme se podívat, jaké změny ve druhé nejvyšší soutěži nastaly.

Arma zahájila letní přípravu »

Arma zahájila prvním společným tréninkem na hřišti v Chuderově přípravu na nový ročník Fortuna národní ligy.

Ohlédnutí za sezónou část druhá: Jak se dařilo Armě ve statistikách? »

Máme pro vás slibované pokračování seriálu Ohlédnutí za sezónou. Tentokrát přinášíme díl, ve kterém se zaměříme na individuální statistiky.

V pátek se uskuteční sportovní odpoledne u Globusu »

V pátek 23. června se u Hypermarketu Globus uskuteční sportovní odpoledne. Akce se koná od 16 do 18 hodin. Přijďte i vy!

Letní příprava začíná »

Dnes, v neděli 11. června, začíná fotbalistům Ústí nad Labem po dovolené letní příprava. Ta bude prozatím individuální, 19. a 20. června budou probíhat fyzické testy a o den později začne společná letní příprava.

Ohlédnutí za sezónou část první: Fakty o sezóně »

Sezóna 2016/2017 je definitivně za námi. Máme pro vás nový seriál, ve kterém se za uplynulou sezónou ohlédneme. Začneme fakty o sezóně, kde se zaměříme na to, jak se Armě dařilo.

Peterka: Výsledky byly jako na houpačce »

Sezóna 2016/2017 je za námi a my jsme si pro vás připravili rozhovor s kapitánem ústeckých fotbalistů Honzou Peterkou.

Máme pro vás novou soutěž Léto s Armou! »

Chcete vyhrát permanentku na sezónu 2017/2018 či dárkové předměty od FK Ústí nad Labem? Tak se zapojte do nové soutěže Léto s Armou.

Arma porazila na závěr sezóny Frýdek-Místek 1:0 »

V posledním 30. kole letošní sezóny Fortuna národní ligy přívítali fotbalisté Ústí nad Labem na domácím hřišti Frýdek-Místek. Díky brance Lukáše Vaňka zvítězila Arma 1:0.

Jiří Kateřiňák: Budeme se chtít rozloučit kvalitní hrou a výhrou »

Fotbalisty Ústí nad Labem zítra čeká poslední utkání v sezóně 2016/2017. Před utkáním s Frýdkem-Místkem jsme vyzpovídali Jiřího Kateřiňáka.

Hlasujte o nejlepší gól měsíce dubna! »

Na facebookovém profilu Fortuna národní ligy byla spuštěna soutěž Gól měsíce dubna.

Poslední utkání sezóny je tady, do Ústí přijede Frýdek »

Sezóna 2016/2017 vrcholí. V posledním 30. kole Fortuna národní ligy v této sezóně přijede do Ústí nad Labem Frýdek-Místek. Utkání se hraje v neděli od 15:00. Na utkání můžete jít zdarma! Jak na to? To se dozvíte v našem článku.

Na poslední utkání sezóny zdarma! »

V neděli od 15:00 nás čeká závěrečné utkání letošní sezóny Fotbalové národní ligy. Na Městském stadionu v Ústí nad Labem se sehraje utkání 30. kola, ve kterém přívítáme Frýdek-Místek.

Arma veze ze Znojma bod za remízu 2:2 »

Ve 29. kole zamířila Arma na hřiště Znojma, kde získala bod za remízu 2:2. Arma v zápase dvakrát vedla, na vítězství to ale nestačilo.

Na poslední venkovní utkání míří Arma do Znojma »

Závěr letošního ročníku Fortuna národní ligy se blíží. V předposledním kole čeká fotbalisty Ústí nad Labem poslední výjezd na hřiště soupeře. Ve 29. kole zamíří Arma do Znojma. Utkání se hraje v neděli od 16:00.

Arma remizovala s vedoucí Olomoucí 2:2 »

28. kolo Fortuna národní ligy přivedlo do Ústí nad Labem lídra tabulky z Olomouce. Diváci byli svědky atraktivního utkání, které skončilo remízou 2:2.

Do Ústí přijíždí první Olomouc »

V rámci 28. kola přijede do Ústí nad Labem první tým tabulky Fotbalové národní ligy SK Sigma Olomouc. Utkání se hraje netradičně v sobotu a to od 19:00.

S Olomoucí od 19:00 »

Vzhledem k tomu, že se na Městském stadionu koná v sobotu Ondrášovka cup 2017, je výkop mistrovského utkání FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc posunut na 19:00!

Arma si z Varnsdorfu body neodvezla »

V rámci 27. kola Fotbalové národní ligy došlo na severočeské derby, Arma zamířila do Varnsdorfu. Body si domů ovšem neodvezla.

Nabitý program ligy pokračuje, v úterý nás čeká derby ve Varnsdorfu! »

Kolotoč Fotbalové národní ligy se opět rozjíždí naplno. Příští týden nás čekají opět dva zápasy. V prvním z nich míří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Varnsdorfu. Derby se hraje v úterý od 17:00.

Arma nastřílela Žižkovu tři branky! »

V rámci 26. kola přicestoval do Ústí nad Labem sedmý tým tabulky Fotbalové národní ligy - tým FK Viktoria Žižkov. Arma pražany přehrála a po zásluze zvítězila 3:1!

V pátek přijede do Ústí nad Labem Viktoria Žižkov »

Ve 26. kole Fotbalové národní ligy čeká na ústecké fotbalisty výzva jménem FK Viktoria Žižkov. Utkání se hraje tradičně v pátek od 18:00.

Arma ve Vítkovicích neuspěla »

V rámci 25. kola Fotbalové národní ligy odcestovali fotbalisté Ústí nad Labem na stadion Vítkovic.

Arma s Lukanou na Trhu práce »

Dne 27. 4. 2017 se uskutečnil Trh práce v Ústí nad Labem, na kterém klub FK Ústí nad Labem podpořil svého partnera - společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o., výrobce olejů značky Lukana.

Arma jede do Vítkovic »

V rámci 25. kola Fortuna národní ligy zamíří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště předposledních Vítkovic. Utkání se hraje v sobotu od 17:00.

Arma porazila Prostějov 3:0 »

V rámci 24. kola přicestoval do Ústí nad Labem poslední tým tabulky SK Prostějov. Arma ho přehrála 3:0 a získala tak své první jarní vítězství.

Arma v sobotu přivítá poslední Prostějov »

Náročný týden Fotbalové národní ligy finišuje. V sobotu přicestuje do Ústí nad Labem v rámci 24. kola poslední Prostějov. Začínáme v 17:00.

Arma na Táborsko nestačila, domů se vrací s prázdnou »

23. kolo Fotbalové národní ligy se odehrálo netradičně ve středu. Arma zamířila do Sezimova Ústí, kde se střetla s Táborskem.

Ve středu hrajeme na hřišti Táborska »

Netradičně ve středu pokračuje Fotbalová národní liga. V rámci 23. kola zamíří Arma na hřiště Táborska. Utkání se hraje od 17:00. Připíše si Arma premiérové jarní vítězství?
Stránka 1 z 13
Výsledky 1 - 30 z 379