Články A-týmuHlasujte o nejlepší gól měsíce dubna! »

Na facebookovém profilu Fortuna národní ligy byla spuštěna soutěž Gól měsíce dubna.
 

Poslední utkání sezóny je tady, do Ústí přijede Frýdek »

Sezóna 2016/2017 vrcholí. V posledním 30. kole Fortuna národní ligy v této sezóně přijede do Ústí nad Labem Frýdek-Místek. Utkání se hraje v neděli od 15:00. Na utkání můžete jít zdarma! Jak na to? To se dozvíte v našem článku.
 

Na poslední utkání sezóny zdarma! »

V neděli od 15:00 nás čeká závěrečné utkání letošní sezóny Fotbalové národní ligy. Na Městském stadionu v Ústí nad Labem se sehraje utkání 30. kola, ve kterém přívítáme Frýdek-Místek.
 

Arma veze ze Znojma bod za remízu 2:2 »

Ve 29. kole zamířila Arma na hřiště Znojma, kde získala bod za remízu 2:2. Arma v zápase dvakrát vedla, na vítězství to ale nestačilo.
 

Na poslední venkovní utkání míří Arma do Znojma »

Závěr letošního ročníku Fortuna národní ligy se blíží. V předposledním kole čeká fotbalisty Ústí nad Labem poslední výjezd na hřiště soupeře. Ve 29. kole zamíří Arma do Znojma. Utkání se hraje v neděli od 16:00.
 

Arma remizovala s vedoucí Olomoucí 2:2 »

28. kolo Fortuna národní ligy přivedlo do Ústí nad Labem lídra tabulky z Olomouce. Diváci byli svědky atraktivního utkání, které skončilo remízou 2:2.
 

Do Ústí přijíždí první Olomouc »

V rámci 28. kola přijede do Ústí nad Labem první tým tabulky Fotbalové národní ligy SK Sigma Olomouc. Utkání se hraje netradičně v sobotu a to od 19:00.
 

S Olomoucí od 19:00 »

Vzhledem k tomu, že se na Městském stadionu koná v sobotu Ondrášovka cup 2017, je výkop mistrovského utkání FK Ústí nad Labem - SK Sigma Olomouc posunut na 19:00!
 

Arma si z Varnsdorfu body neodvezla »

V rámci 27. kola Fotbalové národní ligy došlo na severočeské derby, Arma zamířila do Varnsdorfu. Body si domů ovšem neodvezla.
 

Nabitý program ligy pokračuje, v úterý nás čeká derby ve Varnsdorfu! »

Kolotoč Fotbalové národní ligy se opět rozjíždí naplno. Příští týden nás čekají opět dva zápasy. V prvním z nich míří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Varnsdorfu. Derby se hraje v úterý od 17:00.
 

Arma nastřílela Žižkovu tři branky! »

V rámci 26. kola přicestoval do Ústí nad Labem sedmý tým tabulky Fotbalové národní ligy - tým FK Viktoria Žižkov. Arma pražany přehrála a po zásluze zvítězila 3:1!
 

V pátek přijede do Ústí nad Labem Viktoria Žižkov »

Ve 26. kole Fotbalové národní ligy čeká na ústecké fotbalisty výzva jménem FK Viktoria Žižkov. Utkání se hraje tradičně v pátek od 18:00.
 

Arma ve Vítkovicích neuspěla »

V rámci 25. kola Fotbalové národní ligy odcestovali fotbalisté Ústí nad Labem na stadion Vítkovic.
 

Arma s Lukanou na Trhu práce »

Dne 27. 4. 2017 se uskutečnil Trh práce v Ústí nad Labem, na kterém klub FK Ústí nad Labem podpořil svého partnera - společnost Glencore Agriculture Czech s.r.o., výrobce olejů značky Lukana.
 

Arma jede do Vítkovic »

V rámci 25. kola Fortuna národní ligy zamíří fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště předposledních Vítkovic. Utkání se hraje v sobotu od 17:00.
 

Arma porazila Prostějov 3:0 »

V rámci 24. kola přicestoval do Ústí nad Labem poslední tým tabulky SK Prostějov. Arma ho přehrála 3:0 a získala tak své první jarní vítězství.
 

Arma v sobotu přivítá poslední Prostějov »

Náročný týden Fotbalové národní ligy finišuje. V sobotu přicestuje do Ústí nad Labem v rámci 24. kola poslední Prostějov. Začínáme v 17:00.
 

Arma na Táborsko nestačila, domů se vrací s prázdnou »

23. kolo Fotbalové národní ligy se odehrálo netradičně ve středu. Arma zamířila do Sezimova Ústí, kde se střetla s Táborskem.
 

Ve středu hrajeme na hřišti Táborska »

Netradičně ve středu pokračuje Fotbalová národní liga. V rámci 23. kola zamíří Arma na hřiště Táborska. Utkání se hraje od 17:00. Připíše si Arma premiérové jarní vítězství?
 

Arma remízovala s Třincem 1:1 »

V rámci 22. kola Fotbalové národní ligy dorazil do Ústí nad Labem Třinec. Oba týmy se rozdělily body po remíze 1:1.
 

Do Ústí nad Labem přijíždí Třinec »

V pátek 14. dubna je sice státní svátek, Fotbalová národní liga ale jede dál. Jako již tradičně od 18 hodin přivítáme na Městském stadionu v Ústí nad Labem tým FK Fotbal Třinec. Dokáže Arma na jaře poprvé zvítězit?
 

Velikonoční soutěž s Armou! »

Velikonoce se blíží a Arma pro vás na jejich zpestření připravila soutěž. Soutěž probíhá na Instagramu.
 

Arma v Pardubicích neuspěla, vrací se bez bodu »

V rámci 21. kola Fotbalové národní ligy zajížděli fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Pardubic. Arma tak byla na jaře poprvé v roli papírového favorita, na body ale po porážce 1:2 nedosáhla.
 

V rámci 21. kola jede Arma do Pardubic »

Fotbalová národní liga roztáčí po reprezentační pauze svůj kolotoč naplno. V rámci 21. kola zajíždějí fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště Pardubic. Utkání se hraje v sobotu od 10:15.
 

Arma remízovala s Českými Budějovicemi 0:0 »

V rámci 20. kola Fotbalové národní ligy přicestovalo do Ústí nad Labem čtvrté Dynamo České Budějovice.
 

Arma jde na Budějovice »

Po reprezentační přestávce se opět rozbíhá Fotbalová národní liga. V rámci 20. kola přijedou do Ústí nad Labem silné České Budějovice. Utkání začíná v pátek, tradičně v 18:00.
 

Fotbalový svátek v Ústí nad Labem: Česko - Litva »

Velký fotbalový svátek a obrovská sportovní událost v Ústí nad Labem. To bylo přátelské utkání mezi Českou republikou a Litvou, které se odehrálo dne 22. března 2017 na Městském stadionu v Ústí nad Labem.
 

Arma veze z Vlašimi premiérový jarní bod »

Fotbalisté Ústí nad Labem získali ve třetím jarním zápase premiérový bod. Na hřišti páté Vlašimi ho získali za remízu 1:1.
 

Arma jede do Vlašimi »

V rámci 19. kola Fotbalové národní ligy zajíždí fotbalisté Ústí nad Labem na hřiště aktuálně páté Vlašimi.
 

Otevřený trénink národního týmu »

Velká fotbalová událost v Ústí nad Labem se blíží. Už ve středu 22. března sehraje česká reprezentace na Městském stadionu v Ústí nad Labem přátelské utkání proti Litvě.
Stránka 12 z 24
Výsledky 331 - 360 z 698

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital