Články A-týmu

FARMA: Veverka pomohl Lovosicím k obratu v derby »

Lovosická farma našeho týmu opět vede v divizi sk.B. Před druhým Kladnem má náskok jednoho bodu.

Arma přivezla ze Sokolova remízu, kvůli penaltě v závěru »

Opět ten proklatý závěr, mohou si říkat fotbalisté Ústí nad Labem po utkání na půdě Sokolova, kam zajížděli v rámci 12. kola Fotbalové národní ligy.

Podkrušnohorské derby: Druhá Arma míří na půdu třetího Sokolova »

V rámci 12. kola Fotbalové národní ligy míří naši fotbalisté na půdu Baníku Sokolov.

Dukla nám ukázala, jak se hraje první liga, uznal trenér Němec »

Trenér Ústí nad Labem Petr Němec po osmifinálovém zápase MOL cupu s Duklou Praha uznal velké kvality soupeře a věří, že konfrontace s tak kvalitním mužstvem může našemu týmu jen prospět.

MOL CUP: Dukla v Ústí ukázala sílu »

V rámci prvního osmifinále MOL cupu hostili naši fotbalisté účastníka Synot ligy FK Dukla Praha.

Nenechte si ujít další fotbalový svátek! »

Fotbalisté Ústí nad Labem se těší na další velký zápas! V úterý od 18:00 hostí účastníka Synot ligy FK Dukla Praha! Nenechte si ujít fotbalový svátek, kterým duel s ligovým soupeřem bezesporu je. Osmifinálový dvojzápas s Duklou Praha je za dveřmi.

iDnes.cz: Totální kolaps, hlesl ústecký Martykán po opavském gólovém finiši »

Takový scénář by nevymyslel ani Hollywood. Ve fotbalovém zápase v 90. minutě zvýšíte vedení už na dvougólové, přesto nakonec nevyhrajete. Nereálné? V pátek se přesně tohle stalo ve druhé lize hráčům Ústí.

Kolaps v závěru stál Armu body »

V dalším utkáním hostila Arma Opavu.

Startuje předprodej vstupenek na Duklu! »

Domácí pohárové utkání s Duklou Praha se blíží a startuje předprodej. Využijte včasné koupě vstupenky, o utkání je opět velký zájem.

Arma v pátek přivítá Opavu »

Naši fotbalisté budou v pátek usilovat o prodložení neporazitelnosti. Navíc budou hájit svou domácí pevnost jako vedoucí celek soutěže. Nepřijede však snadný soupeř - Slezský FC Opava.

Petr Němec: Chceme zůstat na zemi »

Rozhovor s trenérem Petrem Němcem po utkání na Vyšehradě, po kterém Arma vede tabulku Fotbalové národní ligy.

Arma veze zasloužené body z Vyšehradu »

Třetinu soutěže zakončili fotbalisté Ústí nad Labem na půdě Vyšehradu, respektive Žižkova, kde své domácí zápasy hraje Slavoj Vyšehrad.

O další body v neděli proti Vyšehradu »

V neděli dopoledne čeká naše fotbalisty další bitva o body do tabulky Fotbalové národní ligy. Tentokrát pojedeme na Žižkov, kde svá domácí utkání hraje nováček z Vyšehradu.

Petr Němec byl zvolen trenérem měsíce FNL! »

Ústecký trenér Petr Němec byl zvolen nejlepším trenérem Fotbalové národní ligy za měsíc září!

Rozhovor s výkonným ředitelem klubu Ing. Petrem Heidenreichem »

Přinášíme Vám rozhovor s novým výkonným ředitelem klubu Ing. Petrem Heidenreichem.

TK: Vedení klubu představilo koncepci a zdůvodnilo změny »

Ve středu dopoledne proběhla tisková konference FK Ústí nad Labem, při které byly sděleny informace, týkající se budoucnosti našeho klubu.

Termín prvního osmifinále MOL cupu »

První utkání osmifinálového utkání MOL cupu mezi FK Ústí nad Labem a FK Dukla Praha bude po dohodě klubů sehráno v úterý 20.10.2015 od 18:00 na Městském stadionu v Ústí nad Labem.

FARMA: Lovosice vedou Divizi sk.B »

Podobně jako se daří našemu A mužstvu, tak i naše farma z Lovosic jede na vítězné vlně a co víc, dokonce vede Divizi sk.B!

Petr Němec: Branka do šatny nás zabrzdila, ale vyhráli jsme zaslouženě »

Trenér Petr Němec mohl být po zápase s Třincem, který jeho svěřenci vyhráli 3:1, opět spokojený. Hlavně se hrou v prvním poločase, protože raketový start Army určil ráz celého utkání.

Rozjetá Arma porazila také Třinec! »

V rámci 9.kola hostila Arma na domácí půdě tým Třince. Jednalo se o duel tabulkových sousedů. Arma byla před zápasem na 5.místě se ziskem 15 bodů, Třinec o příčku pod námi se ziskem 11 bodů.

Los 4.kola MOL cupu: Proti Dukle začneme doma »

Po senzačním vyřazení Slavie Praha z MOL cupu jsme se dnes dozvěděli soupeře pro 4.kolo.

Arma chce potvrdit formu proti Třinci »

FK Ústí nad Labem hostí v rámci 9.kola Fotbalové národní ligy souseda v tabulce. Konkrétně FK Fotbal Třinec.

Rozhovor s trenérem Němcem pro severoceskydenik.cz »

Server severoceskydenik.cz přináší rozhovor s ústeckým trenérem Petrem Němcem.

Rozjetou Armu nezastavily České Budějovice a ani kolona »

Fotbalisté Army cestovali v pátek k dalšímu utkání Fotbalové národní ligy, tentokrát na půdu Českých Budějovic v rámci osmého kola. Po složité cestě, kterou zkomplikovalo přibližně hodinu a půl dlouhé stání v koloně u Benešova, si Arma připsala další skvělé tři body do tabulky po výhře 1:0, kterou svým gólem zařídil Alois Hyčka.

V pátek hraje Arma v Českých Budějovicích »

Po vyřazení pražské Slavie čeká Armu další náročný zápas. V pátek v rámci 8.kola FNL zajíždí na půdu exligových Českých Budějovic.

iSport.cz: VIDEO: Jak Arma vyřadila Slavii »

Arma po třech letech dokázala opět vyřadit pražskou Slavii z poháru. Pokud jste nemohli dorazit na utkání, koukněte se na sestřih z dílny iSport TV.

Ústí opět vyřadilo Slavii a jde v poháru dál »

Historie se opakuje. V domácím prostředí jsme opět dokázali vyřadit pražskou Slavii a v MOL CUPU tak slavíme postup do dalšího kola.

Přijďte na fotbalový svátek! V úterý hostíme Slavii Praha »

Dočkali jste se! V úterý přijede na Městský stadion v Ústí nad Labem jedno ze slavných pražských "S". Arma vyzve v rámci 3.kola MOL cupu Slavii Praha.

Arma si doma poradila s Pardubicemi! »

V rámci 7.kola FNL přivítali fotbalisté Ústí nad Labem tým z Pardubic.

Ústí přivítá v pátek Pardubice »

Ústecké fotbalisty čekají perné dny. Už v pátek hostíme v utkání 7.kola FNL Pardubice, poté v úterý Slavii Praha a příští pátek vyrážíme na půdu Českých Budějovic. Všechna pozornost je však teď upřena k pátečnímu utkání proti Pardubicím.
Stránka 12 z 14
Výsledky 331 - 360 z 396