Články A-týmuZacharda: Sráží nás zbytečné chyby »

S touhou konečně na jaře zvítězit hráli v sobotu naši fotbalisté na půdě Třince, ale bohužel se jim to opět nepodařilo a ze hřiště odešli poraženi. Dvakrát ze své sítě lovil míč brankář Zdeněk Zacharda.

 

Arma se vrací z Třince bez bodu »

V rámci 23. kola Fotbalové národní ligy nastoupili naši fotbalisté na půdě o záchranu bojujícího Třince. Přes celou republiku se vydali našemu týmu fandit také členové fanklubu "Armové", za což jim velice děkujeme!
 

Arma chce zabrat na půdě Třince »

Čekání na výhru chtějí fotbalisté Ústí nad Labem ukončit v utkání 23. kola Fotbalové národní ligy na půdě Třince. Tam vyrazili už dnes (v pátek) po obědě. Výkop utkání je v sobotu od 10:15.

 

 

Antonín Křapka: V Třinci musíme získat tři body »

Antonín Křapka zatím, kromě jednoho zápasu, odehrál plnou porci minut v barvách Army, ale výhru ještě nezažil. Stejně tak tomu bylo v sobotním zápase s Českými Budějovicemi.

 

VIDEOREPORTÁŽ: Víkend otců na Městském stadionu »

Přinášíme Vám videoreportáž z uplynulého utkání s Českými Budějovicemi, které jsme sehráli v rámci Víkendu otců.
 

Michal Zeman: Pomohl by nám ušmudlaný gól »

Ještě několik minut po závěrečném hvizdu seděl Michal Zeman spolu s Tomášem Smolou na lavičce náhradníků a přemýšlel, co bylo v sobotním utkání proti Českým Budějovicím (0:3) špatně. Kapitán Army se postavil k mikrofónům novinářů, kde se pokusil najít příčiny porážky.
 

FOTOGALERIE: Víkend otců na Městském stadionu »

Sobotní utkání se Městském stadionu neslo ve znamení Víkendu otců. Zaregistrovaní otcové s dětmi měli vstup na utkání zdarma, dostali u vchodu malou pozornost v podobě tleskadla a jeden z nich se stal šťastným výhercem vozu s plnou nádrží na víkend od našeho partnera AUTON CZ, konkrétně Petr Krýsl (informovali jsme zde).
 

Petr Krýsl se synem vyhrál auto na víkend od našeho partnera AUTON CZ »

Sobotní zápas s Českými Budějovicemi se hrál v rámci Víkendu otců a právě pro tuto příležitost jsme si spolu s naším partnerem AUTON CZ připravili akci pro otce s dětmi.
 

Pepa s maminkou svlékli Honzu Králíka »

Utkání s Českými Budějovicemi sice nebylo pro Armu vydařené, ale i přesto mohli někteří diváci odcházet ze stadionu spokojení. Například fanoušek Pepa s rodinou,
 

Němec: Na hřišti mi chyběl větší klid a pohoda »

Trenér Petr Němec pochopitelně nebyl při hodnocení sobotní pořážky od Českých Budějovic v poměru 0:3 pozitivní. Jeho tým stále čeká na jarní výhru a také na první vstřelený gól na domácím trávníku.
 

Arma na České Budějovice nestačila »

V rámci 22. kola Fotbalové národní ligy hostila Arma na svém hřišti celek z Českých Budějovic. Utkání se hrálo v rámci Víkendu otců, takže zaregistrovaní otcové měli se svými dětmi vstup zdarma a jeden z nich, konkrétně Petr Krýsl se synem, vyhrál vůz s plnou nádrží na víkend od našeho partnera AUTON CZ.
 

Arma hostí České Budějovice v rámci Víkendu otců »

V rámci 22. kola Fotbalové národní ligy hostí náš tým ambiciózní tým z Českých Budějovic. Sobotní utkání sehrajeme navíc v rámci Víkendu otců, od čehož se odvíjejí také plánované akce.

 

VIDEOPOZVÁNKA: Sobotní zápas se ponese ve znamení Víkendu otců »

A mužstvo o víkendu čeká zápas na půdě Pardubic, ale klub už se pilně připravuje na příští domácí zápas. Ten se odehraje netradičně v sobotu (9. 4. 2016 od 18:00) a na své si přijdou také tátové. Utkání se totiž hraje v rámci Víkendu otců.
 

Antonín Křapka: V sobotu věřím v zisk tří bodů! »

Antonín Křapka odehrál zatím plnou porci minut (kromě jednoho zápasu, kdy si plnil reprezentační povinnosti) v barvách Army, ale pocit vítězství zatím nezažil. 22letý obránce či defenzivní záložník věří ve tříbodový zisk v sobotním utkání s Českými Budějovicemi, které se hraje v rámci Víkendu otců (více informací zde)
 

Klub dostal od svého partnera AUTON CZ vůz k ročnímu užívání »

Při minulém utkání s Frýdkem-Místkem klub převzal auto k ročnímu užívání od našeho partnera AUTON CZ. Spolupráce s tímto partnerem pokračuje také na dalším domácím utkání.
 

Němec: Další bod do tabulky pravdy »

Svěřenci trenéra Petra Němce ve čtvrtém jarním utkání potřetí remizovali. V sobotu se jim to podařilo na půdě Pardubic, kde vybojovali remízu 1:1.

 

Další bod do jarní sbírky, tentokrát z půdy Pardubic »

V dalším utkání Fotbalové národní ligy zamířili naši fotbalisté na půdu Pardubic, konkrétně v rámci 21. kola.
 

Před Armou stojí další těžká výzva, zápas v Pardubicích! »

Fotbalová národní liga o víkendu pokračuje svým 21. kolem, na které se připravuje také ústecká Arma. Jednoduchý úkol však na ni nečeká, jede totiž na půdu Pardubic.
 

Vzpomínka na ligového hráče Army Antonína Beneše »

Bývalý ligový fotbalista Army by se 5. dubna 2016 dožil 95 let. Čest jeho památce
 

3000. fanoušek z FB už má doma svoji permanentku! »

3000. fanoušek z naší facebookové stránky si vyzvedl svou výhru v podobě permanentky na jarní část sezóny Fotbalové národní ligy.
 

Změna termínu utkání s Českými Budějovicemi »

Utkání 22. kola Fotbalové národní ligy mezi FK Ústí nad Labem a SK Dynamo České Budějovice bude sehráno o den později.
 

Arma doma nestřílí. „Musíme hrát dál,“ nabádá trenér Němec »

Druhé domácí utkání a druhá bezbranková remíza. Čisté konto může trenéra Petra Němce těšit, ale na druhou stranu se jedná o další ztracené dva body. Zvlášť když vezmeme v potaz, že Arma utkání dominovala a pálila šance…

 

Štastný Michal shodil dres ze jmenovce »

Druhé vydání naší soutěže Dvacku hoď, dres mu shoď, se těšilo opět velkému zájmu. Výhercem se stal Michal, kterého moment dojal téměř k slzám.
 

Arma hrála s Frýdkem-Místkem bez branek »

V rámci 20. kola Fotbalové národní ligy přivítala Arma na Velký pátek celek z Frýdku-Místku, jenž se v posledních týdnech pyšní skvělou formou. Arma hrála kvalitně v mezihře, ale bohužel se trápila v koncovce a opět brala pouze jeden bod...
 

Arma hostí Frýdek-Místek, bude Velký pátek svátkem fotbalu? »

Už v pátek čeká fotbalisty Ústí nad Labem duel s fotbalisty Frýdku-Místku a to v rámci 20. kola Fotbalové národní ligy. Velký pátek bude na Městském stadionu patřit fotbalu!

 

V pátek hraje Arma, soutěže jsou připraveny! »

Velký pátek bude ve znamení fotbalu! Nově zavedený svátek Vám zpříjemní utkání Army s Frýdkem-Místkem, ve kterém budeme také rozdávat velikonoční nadílku.
 

Od druhé půle se můžeme odpíchnout, ví Jan Králík »

Po vleklých zdravotních potížích se Jan Králík konečně vrátil na trávník a hned svou přítomností pomohl k získání bodu na půdě Vlašimi.
 

Arma dvakrát prohrávala, přesto veze z Vlašimi bod »

V rámci 19. kola Fotbalové národní ligy nastoupili naši fotbalisté na půdě FC Sellior & Bellot Vlašim, týmu, který k záchraně druholigové příslušnosti potřebuje sbírat každičký bod.

 

Arma vyzve v sobotu Vlašim »

Fotbalisté Ústí nad Labem zavítají v rámci 19. kola Fotbalové národní ligy na půdu FC Sellier & Bellot Vlašim.
 

Petr Němec: Výkon byl špatný, ale musíme se dívat dopředu »

Ústečtí fotbalisté remizovali v pátečním derby s Varnsdorfem bez branek. Výkon téměř tisícovku diváků příliš nezahřál, což dobře věděl také trenér Ústečanů Petr Němec. "Výsledek a výkon mě mrzí kvůli divákům, kteří mrzli a těšili se po dlouhé době na fotbal," řekl po zápase.
Stránka 15 z 20
Výsledky 421 - 450 z 583

PARTNEŘI:

Copyright © 2015 FK Ústí nad Labem a.s. Veškerý obsah stránek je chráněn podle autorského zákona a jeho kopírování bez výslovného souhlasu FK Ústí nad Labem a.s. je zakázáno.
Povolena je citace zpráv zveřejněných na tomto webu s uvedením zdroje www.fkusti.cz

Powered by GOLDMIND Marketing and Digital